Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 246
Pavisam: 2537940

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Deju un kustību terapija bērniem ar bronhiālo astmu (10.12.2010)

Mēs - deju un kustību terapijas studentes Ilze Paparinska un Dace Geidmane piedāvājam: 3-5 gadus veciem bērniem piedalīties deju un kustību terapijā kopā ar māti.

Anketa (03.12.2010)

LCĪVSO  SUSTENTO aicina jūs piedalīties aptaujā par veselības aprūpes pieejamību Latvijā. Šīs aptaujas rezultāti tiks iesniegti valdībā un ļaus vērst tās uzmanību uz risināmajiem jautājumiem.

Jauns interneta resurss par bronhiālo astmu (12.11.2010)

Darbu sācis jauns interneta resurss par bronhiālo astmu bērniem un pieaugušajiem - www.nehormonals.lv. Nehormonals.lv ir vietne, kur papildus var uzzināt par astmas iemesliem, izraisītājiem un izpausmēm, par pareizas ārstēšanas nozīmi un iespējām.

Latvijas Spirometrijas diena (12.10.2010)

2010. gads ir Pasaules Plaušu veselības gads ar moto „Dzīvo. Mācies. Elpo" (Live. Learn. Breathe).
14. oktobrī visā pasaulē un arī Latvijā pirmo reizi tiek atzīmēta SPIROMETRIJAS diena.
Šīs dienas ietvaros Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācija aicina pārbaudīt plaušu veselību – veikt spirometriju.

Pasaules Spirometrijas dienā plaušu veselības speciālisti konsultēs bez maksas (07.10.2010)

2010.gada 14.oktobrī, iepriekš pierakstoties pie konkrētā speciālista, ir iespēja bez maksas veikt spirometriju – plaušu veselības pārbaudi un saņemt pulmonologa (plaušu ārsta) konsultāciju gan bērniem, gan pieaugušajiem.

10/10/10 – VISPASAULES ZAĻO DARBU DIENA (07.10.2010)

Mūsu sadarbības partneris „Greenwalk” aicina piedalīties  starptautiska mēroga vides kampaņā ,,10/10/10 -Vispasaules zaļo darbu diena”, kuras galvenā doma ir nevis vēlreiz diskutēt un runāt par iespējamo rīcību, bet aicināt katru pasaules iedzīvotāju pašam sākt kaut ko darīt, lai uzlabotu situāciju.

Aicinām uz protesta akciju 29. septembrī! (25.09.2010)

Ņemot vērā Latvijas atbildīgo amatpersonu nespēju uzlabot kritisko situāciju veselības aprūpē, kas novedusi pie tā, ka pacientu mirstība slimnīcās ir pieaugusi par vairāk nekā trešdaļu, mediķu un pacientu intereses pārstāvošās organizācijas ir uzrakstījušas sūdzību Eiropas Ombudam. To bija iespējams parakstīt arī Latvijas iedzīvotājiem.

Latvijā tiek pārkāptas Eiropas Savienības pamattiesības uz pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi. (19.08.2010)

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija (LCĪVSO)  SUSTENTO ir pieņēmusi lēmumu parakstīt iesniegumu Eiropas Ombudam, jo uzskata, ka ir steidzami jādara viss iespējamais, kas varētu novērst tālāku valsts veselības aprūpes sistēmas sagraušanu.

Aicinām uz psihoterapeites Irēnas Larionovas nodarbību. Pēc nodarbības nūjosim Grīziņkalnā! (07.08.2010)

LAAB 10. jūlijā plkst.16.00 organizē biedrības telpās Pērnavas ielā 54 profilaktisku nodarbību psihoterapeites Irēnas Larionovas vadībā.

Jauna grāmata par astmu un alerģiju (06.07.2010)

Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar SIA Euroaptieka.  Veselības sērijā  izdevusi jaunu grāmatu - Alerģija un astma. Grāmatas autore ir Dr. Elīna Puķe.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.