Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 255
Pavisam: 2537949

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

3. maijs - Pasaules Astmas diena (30.04.2011)

Jau 14. gadu Latvijā  atzīmējam Pasaules Astmas dienu, kuras mērķis ir izglītot un informēt sabiedrību par šo elpceļu saslimšanu – astmu, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu galveno astmas ārstēšanas mērķi – iegūt astmas kontroli. Arī šogad Pasaules Astmas dienas moto ir  „Tu vari savu astmu kontrolēt.”

Lieldienas un alerģija (21.04.2011)

Lieldienu galds nav iedomājams bez krāšņām olām, taču alerģiskiem cilvēkiem vajadzētu būt uzmanīgiem, izvēloties Lieldienu olu krāsas. Bieži vien olu krāsošanai tiek izmantotas mākslīgas vai dabīgas krāsvielas, kuras jutīgākiem cilvēkiem var izraisīt alerģijai līdzīgas reakcijas, tā saucamās pseidoalerģijas.

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) (15.04.2011)

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) aicina iedzīvotājus izmantot mājaslapā http://www.zva.gov.lv/zalucenas   pieejamo zāļu cenu pārbaudes formu, kas palīdzēs iegādāties savām finansiālajām iespējām atbilstošākos medikamentus no tirgū esošajiem analogiem.

Biedrības biedriem – antialerģisks pārvalks bez maksas! (05.04.2011)

Pavasaris ir labākais laiks, kad parūpēties par tīru un svaigu vidi savā mājoklī. Tāpēc Dormeo sadarbībā ar Latvijas Astmas un alerģijas biedrību jau trešo gadu rīko akciju, kuras laikā, iegādājoties Dormeo Memory matraci, ir iespēja iegādāties antialerģisko matrača pārklāju tikai par 5 Ls.

2011. GADA KOPSAPULCE (01.04.2011)

Astmas un alerģijas biedrības biedru GADA KOPSAPULCE notiks 2011. gada 9. aprīlī  plkst. 11.00 LAAB telpās Rīgā, Pērnavas ielā 54.

Cilvēkiem ar astmu ir lielāks osteoporozes risks (25.03.2011)

2011. gada aprīlī Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācija un Latvijas Astmas un alerģijas biedrība pirmo reizi Latvijā aktualizēs divu nopietnu slimību – osteoporozes un astmas – saistību, veicot bezmaksas kaulu blīvuma mērījumus akcijas „Osteoporoze un astma” ietvaros. Akcija notiks 2., 9., 12. un 30. aprīlī.

22. marts – Pasaules ūdens diena (23.03.2011)

22. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena. Veselības inspekcija šīs dienas ietvaros aicina Latvijas iedzīvotājus apmeklēt Veselības inspekcijas mājas lapu www.vi.gov.lv un aizpildīt tur atrodamo anketu par dzeramā ūdens kvalitāti – Izsaki savu viedokli par dzeramā ūdens kvalitāti!

Sākusies augu ziedēšanas sezona (18.03.2011)

Ir sācies augu ziedēšanas laiks, un īpaši saasinās ziedputekšņu izraisītā alerģija. Ziedputekšņu alerģija – polinoze jeb siena drudzis – ir saslimšana, kas skar 15-20% cilvēku.

SUSTENTO 2011. gada februāra pacientu aptaujas rezultāti (12.03.2011)

Par pieejamību, kompensējamajiem medikamentiem un citiem medicīnas pakalpojumiem.

„Ziemas ABC” - ieteikumi vecākiem, ja bērnam ir astma (03.03.2011)

Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar bērnu pulmonologiem ir izveidojusi „Ziemas ABC vecākiem” par bērnu ikdienu ziemas laikā.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.