Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 222
Pavisam: 2537916

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Pārbaudi savu plaušu veselību! (27.08.2012)

Visu septembri Latvijā norisināsies Pasaules Spirometrijas dienas. Tās rīko Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācija, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju fizisko aktivitāti un pievērstu uzmanību plaušu veselībai.

Lai smaids vairo smaidus! (24.08.2012)

Aicinām atbalstīt Latvijas Kaulu, locītavu un saistaudu biedrību un piedalīties Eiropas rīkotajā akcijā - mājošie sveicieni Artrīta Dienā!

Ko darīt, ja iekodusi čūska? (01.08.2012)

Kā liecina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dati, no maija līdz jūlija beigām ātrās palīdzības mediķu brigādes slimnīcā nogādājušas 29 cilvēkus, kurus sakodušas čūskas.

Aicina palīdzēt puisēnam, kurš sirgst ar smagu alerģiju (27.07.2012)

Gaišmatainajam puisēnam Denisam Kudinam drīz būs divi gadiņi. Kad viņam bija tikai mēnesis, atklājās, ka zēnam ir smaga alerģija.

www.nra.lv

8. jūlijs – Pasaules alerģijas diena. (06.07.2012)

Latvijas Astmas un alerģijas biedrība jau četrus gadus  sadarbojas ar Neutral produktu ražotāju,  piedāvājot risinājumus, kā pasargāt sevi no alerģijas.

Izskata grozījumu projektu zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtībā (05.07.2012)

  5.jūlijā, valsts sekretāru sanāksmē izskatīts un publiskai apspriešanai nodots Veselības ministrijas izstrādātais grozījumu projekts zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtībā.

Veselībai nekaitīgas un videi draudzīgas krāsas (22.06.2012)

Vivacolor ir Baltijā pirmais tik plaša krāsu patēriņa zīmols, kurš marķēts ar Ziemeļvalstu ekomarķējumu.

Svelpj krūtīs, grūti elpot – vai tiešām astma? (03.06.2012)

”Ja bērnam ir vienkārši saaukstēšanās, tā ir īslaicīga problēma – iesnas un klepus ātri pāriet. Bet, ja ilgstoši ir elpas trūkums, sēkšana, lēkmjveida klepus, kas atkārtojas, un nav temperatūras, tad noteikti jāiet pie ārsta.

Veselības inspekcija atgādina solāriju apmeklētājiem par piesardzības pasākumiem (01.06.2012)

Veselības inspekcija (VI) aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem par savu veselību un solāriju apmeklējumu laikā ievērot piesardzības pasākumus, lai mazinātu UV starojuma nelabvēlīgo iedarbību un risku veselībai.

Aicina smēķētājus uz bezmaksas pneimonologa konsultācijām (30.05.2012)

Pasaules Prettabakas dienas ietvaros, šā gada 30.maijā un 4.jūnijā smēķētājiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt ārstu pneimonologu un veikt spirogrāfiju bez maksas.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.