Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 254
Pavisam: 2537948

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Pētījums liecina, ka ātrās uzkodas bērniem un pusaudžiem var palielināt astmas un alerģijas risku (16.01.2013)

Bērniem, kas ikdienā pārtiek no ātrajām uzkodām, ir daudz lielākas iespējas saslimt ar smagu astmu vai iemantot alerģijas nekā tiem viņu vienaudžiem, kuri uzturā biežāk lieto augļus, liecina plašs starptautisks pētījums, kas aptver gandrīz pusmiljonu pusaudžu trīspadsmit četrpadsmit gadu vecumā un bērnu sešu septiņu gadu vecumā.

Pacientu aptauja par telemedicīnu (15.01.2013)

Rīgas 80. vidusskolas 12. klases skolēni raksta zinātniski pētniecisko darbu par telemedicīnu.

Alerģiskās iesnas (rinīts) (12.01.2013)

Saslimstība ar alerģisko rinītu pasaulē joprojām pieaug. Vidēji astoņi no desmit pacientiem ar alerģisko rinītu saslimst līdz 25 gadu vecumam. Ievērojama loma ir iedzimtībai.

Par veselības aprūpes saņemšanas iespējām ģimenes ārstu protesta akcijas laikā (19.12.2012)

Ņemot vērā Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas izsludināto protesta akciju – nestrādāt 3 dienas - saistībā ar aktualizētu ģimenes ārstu darba kvalitātes kritēriju ieviešanu no 2013.gada, Veselības ministrija informē par veselības aprūpes saņemšanas iespējām šīs akcijas laikā.

Izglītojošs seminārs „Astma un citas alerģiskas slimības bērniem un pieaugušajiem” (21.11.2012)

Semināru  rīko “Āgenskalna klīnika”, to vadīs lektors Romāns Goldrins (Igaunija). Seminārs notiks krievu valodā.

No 1.novembra cilvēkiem ar invaliditāti izsniedz jauna parauga apliecības (21.11.2012)

Sākot ar 2012.gada 1.novembri, cilvēki ar invaliditāti var saņemt jaunas, uzlabota parauga apliecības. Apliecību saņemšana būs ērtāka, jo tām nevajadzēs iepriekš iesniegt fotogrāfiju.

Rosina grozījumus darbnespējas lapu izsniegšanas kārtībā (29.10.2012)

   Veselības ministrija izstrādājusi grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka darbnespējas lapu izsniegšanas kārtību.

Plaušu pārbaudi Spirometrijas dienu ietvaros veikuši gandrīz 2500 Latvijas iedzīvotāju (15.10.2012)

Šogad visā pasaulē atzīmē Spirometrijas jeb plaušu veselības dienas. Latvijā tās norisinājās no augusta beigām līdz oktobra sākumam un to ietvaros vairākās pilsētās bija iespēja bez maksas pārbaudīt savu plaušu veselību, veicot spirometriju, kuras laikā spēcīgi jāiepūš īpašā aparātā (spirogrāfā).

AS „SPODRĪBA” jauna produktu līnija - ECO SEAL FOR NATURE (21.09.2012)

   ECO SEAL FOR NATURE produkti ir solis pretī mūsdienīgai un zaļai domāšanai – tie nesatur krāsvielas, fosfātus, alergēnus un liekus konservantus.
   Jaunie produkti apvieno ekoloģiski draudzīgu sastāvu ar īpašībām, kas tos padara par uzticamiem un efektīviem palīgiem ikvienā mājā:

Pievērs uzmanību savu plaušu veselībai! (10.09.2012)

Uzzini, cik daudz vari ieelpot un izelpot! Bezmaksas spirometrijas mērījumu vietas Latvijā


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.