Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 56
Pavisam: 2499759

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Veikti grozījumi darbnespējas lapu izsniegšanas kārtībā (22.07.2013)

Ministru kabineta sēdē apstiprināti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka darbnespējas lapu izsniegšanas kārtību.

Kas ir alergēnu specifiskā imūnterapija? (06.07.2013)

Alergēnu specifiskā imūnterapija ir vienīgais ārstēšanas veids, kas iedarbojas uz alerģijas rašanās cēloņiem. 

Jūnija peldūdens kvalitātes pārbaudes (10.06.2013)

Veselības inspekcija informē, ka pēc 3. un 4. jūnijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm visās  oficiālajās peldvietās, kuras šogad Latvijā  ir 51,  peldūdens kvalitāte atbilst prasībām un peldēties ir atļauts.

Ir atvērusies jauna mājas lapa www.putekluercite.lv (28.05.2013)

Mājas putekļu ērcīte ir mikroskopiski mazs radījums (izmērs - apmēram 0,3 mm, svars - 16 miljonās daļas no grama), kas sastopams mājās un dzīvokļos.

Lai kur jūs būtu ... jums būs pieejami savi veselības dati latviešu, krievu un angļu valodā jebkurā laikā un jebkurā pasaules vietā. (21.05.2013)

No tā,  cik precīzu veselības informāciju jūs sniedzat ārstam,  ir atkarīgs,  cik ātri tiks uzstādīta diagnoze un cik kvalitatīvu ārstēšanu saņemsiet! 

Jau pirms nedēļas sākusies oficiālā peldsezona (21.05.2013)

Veselības inspekcijas speciālisti veikuši pirmās peldvietu ūdens kvalitātes analīzes, kas liecina, ka visās oficiālajās peldvietās ūdens kvalitāte ir laba. 

Izmēģiniet sāls terapiju (09.05.2013)

Mūsdienās smēķēšana, piesārņotais gaiss un mikroklimats telpās, kā arī  sadzīvē lietotie ķīmiskās tīrīšanas līdzekļi un dažādi parazīti, aizvien vairāk izraisa tādas hroniskas saslimšanas kā astmu, hronisku obstruktīvu plaušu saslimšanu, dažāda veida alerģijas un apgrūtina elpošanu.

Sveicam Pasaules astmas dienā! (07.05.2013)

Šodien, 7, maijā, visā pasaulē atzīmē Astmas dienu. Pievienojamies aicinājumam: „Ir laiks kontrolēt savu astmu!” Būsim zinoši, pacietīgi, gudri un rūpēsimies ik dienas par savu veselību. Tas nozīmē nebūsim pavirši savā attieksmē pret to, kā jūtamies.

Pasaules Astmas dienas ietvaros rīdzinieki tiek aicināti uz bezmaksas plaušu rentgenu (06.05.2013)

7. maijā Pasaules Astmas dienas ietvaros visiem interesentiem būs iespēja veikt bezmaksas plašu rentgenu MFD Veselības grupas centros.

7. maijs – PASAULES ASTMAS DIENA. (29.04.2013)

7. maijs – PASAULES ASTMAS DIENA. Latvijas Astmas un alerģijas biedrība organizē pasākumus biedrības telpās Rīgā, Pērnavas ielā 54 no plkst. 16.0 - 19.00


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.