Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 136
Pavisam: 2513865

Sodasan -videi draudzīgi mazgāšanas līdzekļus no dabiskām izejvielām.

Sodasan. Dzīvo zaļāk ar visām ērtībām!
Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan pirmā Eiropā piedāvāja videi draudzīgus mazgāšanas līdzekļus no dabiskām izejvielām. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, kā šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi līdzīgu preču ražotāji.
Ar ko Sodasan līdzekļi ir izdevīgi?

• Izgatavoti uz maigu augu ziepju bāzes; arī pārējās sastāvdaļas iegūtas no dabīgām vielām – ekoloģiski audzētu augu eļļām un ekstraktiem, ēteriskajām eļļām, bioloģiskā piena, no gliemežvākiem, cukura, sāls, iežiem, bio - etiķa un citronskābes.
Sodasan nav fosfātu, hlora, sintētisku smaržu un konservantu, enzīmu, optisko balinātāju, ģenētiski modificētu organismu. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk, kā citi, un ir dabai un veselībai draudzīgi. Sodasan mazgāšanas līdzekļus kā videi draudzīgus atzinis un iesaka arī Latvijas Vides aizsardzības klubs.

Sodasan līdzekļi un to izejvielas nav testēti uz dzīvniekiem.
Viss mājas tīrībai nepieciešamais: veļas mazgāšanai - arī bērniem un cilvēkiem ar jūtīgu ādu; trauku mazgāšanai ar rokām un mašīnā; WC, stiklu tīrīšanas, universālie, vannas un virtuves uzkopšanas līdzekļi.
Ekonomiski un izdevīgi. Visi Sodasan līdzekļi ir koncentrēti, tādēļ lietojami mazās devās un izmaksā lētāk, kā citi. Piemēram, kompaktā veļas pulvera (1,35 kg) pietiek 25 mazgāšanas reizēm; tie ir nepilni 20 santīmi par reizi. Bet no 500ml universālā līdzekļa ar apelsīnu eļļu iznāk 1650 litru šķīduma grīdu, flīžu, galda u.c. cietu virsmu mazgāšanai. Gan nauda ietaupīta, gan mazāk iepakojuma atkritumos.

Mazgā un tīra ļoti efektīvi, ērti lietojami.


Latvijas Astmas un alerģijas biedrība cilvēkiem ar paaugstinātu jutību iesaka izvēlēties Sodasan Sensitive līdzekļus – veļas pulveri Comfort Sensitive un mazgāšanas līdzekli krāsainai veļai Color Sensitive.

Tos Sodasan izstrādājis īpaši cilvēkiem ar jutīgu ādu un tiem, kas cieš no alerģijām. Sodasan Sensitive līdzekļi vispār nesatur smaržvielas, kā arī hloru, enzīmus vai optiskos balinātājus – vielas, kuras visbiežāk kairina jutīgu ādu vai liek šķaudīt. Aktīvā mazgājošā viela – augu ziepes - ir saudzīgas ādai un audumiem, un lieliski izmazgā Jūsu drēbes. Silikāti sargā veļas mašīnu no korozijas un uzlabo mazgāšanas kvalitāti. Citrāti novērš ziepju nogulsnēšanos. Līdzekļus var lietot I, II, III cietības pakāpes ūdenī bez papildus mīkstinātāja pievienošanas, pateicoties integrētajai aizsardzībai pret kaļķi: fosfātu vietā ūdeni mīkstina poliaspartāti – dabā sastopamas vielas, kas bioloģiski noārdās un nepiesārņo vidi, kā arī – nenogulsnējas auduma šķiedrās, līdz ar to nekairina ādu.
Sastāvdaļas Sodasan Comfort Sensitive veļas pulverim (1,5 kg/~ 30 mazgāšanas reizēm): > 30 % anjonu virsmas aktīvā viela (palmu eļļas ziepes), > 30 % anjonu virsmas aktīvā viela (kokosriekstu eļļas ziepes), 5 – 15 % nātrija silikāts (SKS6), 5 – 15 % nātrija disilikāts, 5 – 15 % nātrija aspartāts, 2 – 5 % nātrija citrāts. Piemērots visu audumu, kurus var mazgāt virs 40°C temperatūrā (izņemot vilnu un dabīgo zīdu), mazgāšanai ar rokām vai veļas mašīnā.

Sastāvdaļas Sodasan Color Sensitive (1,5 l/ ~ 25 mazgāšanas reizēm): 15 -30% anjonu virsmas aktīvā viela (rīcineļļas nātrija sāls), 5- 15% anjonu virsmas aktīvā viela (palmu eļļas ziepes), 5 – 15% anjonu virsmas aktīvā viela (rapšu eļļas nātrija sāls), 2 – 5% etanols, > 30% ūdens, 2 – 5 % citronskābe, 5 – 15% nātrija aspartāts. Piemērots visu audumu (izņemot vilnu un dabīgo zīdu) mazgāšanai ar rokām vai veļas mašīnā, visās temperatūrās.

Glabājiet mazgāšanas līdzekļus bērniem nepieejamā vietā! Izvairieties no līdzekļu ieelpošanas, nokļūšanas acīs vai norīšanas! Cilvēkiem ar jutīgu ādu ieteicams izvairīties no veļas mazgāšanas ar rokām!