Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 213
Pavisam: 2326901

Bio-Life programma cilvēkiem ar alerģiju no mājdzīvniekiem

 HomeCleanse™ - Šķīdums mīksto mēbeļu un paklāju apstrādei. Lietot vienu reizi mēnesī, apsmidzinot mīkstās mēbeles, matračus un dzīvnieku guļas vietu.  Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā.Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus.

 

 

 

 

 

 FabriCleanse™  - Piedeva veļas mazgāšanas un paklāju tīrīšanas šķīdumam. Lietot šķīdumu, mazgājot visu gultasveļu, apģērbu un reizi 3 mēnešos – tīrot paklājus.  Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā. Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus.

 

 

 

 

 

AirCleanse™ - Aerosols gaisa apstrādei. Lietot divas reizes nedēļā pirmās 2 nedēļas un pēc tam vienu reizi nedēļā. Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā. Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus.

 

 

 

 

 

PetalCleanse™ Dog  šķīdums.  Šķīdums mīļdzīvnieku apmatojuma kopšanai (PetalCleanse™ D - suņu apmatojuma kopšanai. Lietot reizi nedēļā. Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā.Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus.


 

 

 
 

PetalCleanse™ Cat šķīdums.  Kaķu un sīko mīļdzīvnieku apmatojuma kopšanai. Lietot reizi nedēļā. Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā. Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus. 

 

 

 

 

 

 

 

Papildus informācijai par produktiem un to iegādes iespējām lūdzam zvanīt BioLife International izplatītājam Latvijā, veterināro zāļu lieltirgotavai Bertas Nams, Rīgā, Ventspils ielā 50 (netālu no t/c Spice),  klientu bezmaksas tālrunis 80000060.
http://www.bertasnams.lv/lv/shop/vet/dazadi-lidzekli/bio-life-lidzekli