Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 252
Pavisam: 2326940

Ar 100% dabīgu zīda šķiedru pildītas segas un spilveni

 Ar 100% dabīgu zīda šķiedru pildītas segas un spilveni labvēlīgi ietekmēs  jūsu veselību un sniegs patīkamu gulēšanas vidi. Zīda šķiedrai dabīgi piemīt antialerģiskas īpašības. Tā aizsargā pret putekļu ērcīšu, baktēriju un pelējuma sēnīšu veidošanos. Šādi gultas piederumi īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijas. Ar zīda šķiedru pildīti spilveni un segas atvieglo niezošas ādas problēmas un to nomierina.

Zīda šķiedrai piemīt augsta elpotspēja. Tā uztur vienmērīgu siltumu ķermenim un kontrolē ķermeņa temperatūru cauru nakti, dodot maksimālu gulēšanas komfortu. Tai ir spēja balansēt starp ķermeņa un apkārtesošo temperatūru, kas nozīmē, ka ziemā būs silti un vasarā - vēsi. Zīda šķiedra ir augsts mitruma absorbents - iespēja absorbēt līdz pat 30% mitruma no segas, un spilvena svara, neradot mitruma sajūtu.

 Šī proteīniem bagātā šķiedra satur 18 aminoskābes, kas ir līdzīgas cilvēka ādas šūnai. Ilgstoši saskaroties ar zīda izstrādājumiem, tie samazina cilvēka novecošanās procesu. Zīda spilventiņi ir maigi un viegli, kā rezultātā būs mazāk iespēja veidoties krunciņām  uz sejas, tie aizsargās matus no šķelšanās, tos atsvaidzinās.

Turklāt ar zīdu pildītām segām piemīt īpašs vieglums, maigums un piekļāvīgums. Tās ir neticami siltas un tajā pašā laikā vieglas, pretēji mītam, ka svars ir tas, kas spēj sasildīt.
Ilgstoši lietojot šos izstrādājumus, tie uzlabo miegu un novērš stresu. Daudzas labās īpašības dara šos zīda izstrādājumus vērtīgus.

Ar zīda šķiedru pildīto izstrādājumu ražošanā tiek izmantots kvalitatīvs, augstvērtīgs 100% dabīgs garšķiedras zīds, ko iegūst no zīdtārpiņa kāpura kokoniņiem. Jāpiebilst, ka katra sega ir 100% individuāls roku darbs, un zīda izstrādājumi ir 100% dabīgi bez jebkādiem ķīmisko vielu piejaukumiem. Apvalks ir augstas kvalitātes satīns, kas ir saderīgs ar zīda pildījumu. Zīda izcelsme un ražotājvalsts – Ķīna
Ar zīda izstrādājumu kopšanas instrukciju var iepazīties mājas lapā – http://www.silksecret.lv/lv/zida-kopsana/

Ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus var iegādāties mājas lapā – www.silksecret.lv     vai zvanot – 29269161.

Izmēri segām: 135 x 200 cm; 150 x 210 cm; 180 x 210 cm; 200 x 220 cm
Izmēri spilveniem: 50 x 60 cm; 50 x 70 cm

ECOLOGICAL TEXTILES sertifikāts – izstrādājums atbilst  ražotājvalsts BG/T 18885-2002 izstrādātajam standartam, kas garantē, ka tas nesatur kaitīgas vielas un neapdraud cilvēku veselību un apkārtējo vidi.