Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 38
Pavisam: 2514859

Inhalators bērniem Sami the Seal

Inhalatori bērniem tiek ražoti speciālos korpusos, kas vairāk atgādina spēļmantiņas, jo no parastajām „rūcošajām kastītēm” bērni mēdz baidīties un inhalāciju veikšana nereti tiem šķiet garlaicīga. Inhalācijas bērniem bieži ir apgrūtinātas, jo bērni no tām dažādu iemeslu dēļ atsakās. Lai inhalācijas procesu bērniem padarītu interesantāku, inhalācijas ir ieteicams veikt kā spēli. Bērnu inhalatori ievērojami uzlabo bērnu līdzestību inhalāciju terapijā.
 Sami the Seal ir kompresora inhalators (nebulaizers) bērniem. Ierīce sastāv no jaudīga kompresora (ar roņa dizainu), SideStream tehnoloģijas smidzinātāja un īpaši izstrādātas bērnu maskas, kas pasargā acis no saskares ar medikamentiem. Inhalators paredzēts medikamentu (piem. Ventolin, Pulmicort, NaCl u.c.)  izsmidzināšanai aerosola formā, ko caur iemuti vai masku bērns var dziļi ieelpot. SideStream tehnoloģijas smidzinātājs medikamentus pārvērš vidēji 3 mikronos lielās daļiņās un nodrošina to nokļūšanu dziļākajos elpceļos un plaušu alveolās. Inhalators izmantojams ātrai un efektīvai astmas, elpošanas ceļu un plaušu slimību ārstēšanai.


Vairāk:

http://www.inhalators.lv/lv/interneta-veikals/kompresijas-inhalatori-berniem/inhalators-berniem-philips-sami-the-seal/1/