Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 268
Pavisam: 2326956

Allerstop - deguna aerosols, 30ml

Allerstop iztīra degunu no ziedputekšņu paliekām

 Deguna aerosols atbrīvo un iztīra deguna dobumus no antigēnu klātbūtnes un ziedputekšņu paliekām, un pieķeras deguna gļotādai, izveidojot mehānisku barjeru, kas novērš saskari ar ziedputekšņu antigēniem, aizsargājot deguna šūnas no problēmas atkārtošanās.

Kad tas jālieto atbilstoši medicīniskiem norādījumiem?
Gadījumos, kad bieži asiņo deguns.
Deguna zināmu patoloģiju gadījumos.
Gadījumos, kad vienlaicīgi tiek lietoti citi medikamentus saturoši deguna aerosoli, jākonsultējas ar ārstu, kas tos izrakstīja.

Kā to lietot?
Vispirms ievietojiet sprauslu labajā nāsī un pēc tam kreisajā, stingri nospiediet dozatoru ar rādītājpirkstu un īkšķi, ieelpojot normāli un neatliecot galvu. Atkārtojiet darbību katrai nāsij.
 
Cik reizes dienā to var lietot?
ALLERSTOP ir aizsargājoša iedarbība. Simptomu neesamības gadījumā lietojiet ALLERSTOP profilaksei pirms ziedputekšņu sezonas sākuma. Parādoties alerģiska rinīta pirmajām pazīmēm, lietojiet ALLERSTOP regulāri, 3-4 reizes dienā visas sezonas laikā, jo īpaši pirms pavadāt laiku ārpus telpām. ALLERSTOP iedarbība saglabājas aptuveni 3 stundas.
 
Vai tam ir iespējamas nevēlamas blakusparādības?
Aerosola lietošanas laikā var būt novērojamas pārejošas parādības, piemēram, deguna gļotādas viegls kairinājums. Šī sajūta ir pārejoša un parasti izzūd pēc pāris sekundēm. Pārtrauciet lietot aerosolu, ja šīs parādības kļūst pārāk intensīvas vai jums asiņo deguns.

 

Sastāvdaļas

 

Aqua, Dymethilsulfone, Sodium chloride, Propylen Glycol, Sodium Benzoate, Lecithin, Chlophensin, Eucalyptol, Sodium citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol