Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 10
Pavisam: 2614548

Logona Baby - dabīga kosmētika mazuļiem

 Zīdaiņa āda ir piecas reizes plānāka kā pieaugušajiem, un līdz 4 gadu vecumam tā tikai mācās veidot pati savu dabisko aizsardzību – pH līmeni, tauku un raga slānīti. Tādēļ mazuļi ir ļoti jūtīgi un viņu ādai vajadzīga īpaša kopšana.

Vācu uzņēmums Logona Naturkosmetik piedāvā sēriju mazuļiem:
Šampūns, vannas putas, ķermeņa krēms, losjons un eļļa - izgatavoti tikai no ekoloģiski audzētiem augiem, bez naftas pārstrādes vielām, parafīniem, minerāleļļām, sintētiskiem konservantiem, krāsu- un smaržvielām.
Vismaigākās mazgājošās vielas liegi attīra mazuļa ādu un izmazgā smalkos matiņus, nekairinot acis. Ekoloģiskas žožobas un mandeļu eļļas baro un aizsargā, tīri, ekoloģiski audzētu kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti nomierina un mitrina.
Klīniski pārbaudīti - piemēroti cilvēkiem ar jutīgu ādu. Dabiskumu kontrolē un garantē BDIH*.
Sastāvdaļas Logona Baby šampūnam: ūdens, cukura tenzīdi, ēterisko eļļu maisījums smaržai, no aminoskābēm iegūtas mazgājošā vielas, ekoloģisku kliņģerīšu un kumelīšu ekstrakti, ekoloģisku mandeļu eļļa, cukurbiešu betaīns (dabisks kondicionieris), aminoskābju derivāts, glicerīns, jūras sāls, pienskābe, pienskābes nātrija sāls (mitrinoša viela); limonēns, linalols (iegūti no ēteriskajām eļļām).

Sastāvdaļas Logona Baby ķermeņa losjonam: ūdens, sojas eļļa* mandeļu eļļa*, olīveļļa*, žožobas eļļa*, glicerīns, sorbitānstearāts, glicerīna un citronskābes esters, Šī sviests*, kakao sviests, kumelīšu ekstrakts*, kliņģerīšu ekstrakts*, cukura esters, ksantāna sveķi, ēterisko eļļu maisījums smaržai, pienskābes nātrija sāls, pienskābe (biotehnoloģiski iegūta, neizmantojot piensaimniecības produktus vai ģenētiski modificētas vielas), polisaharīds, E vitamīns; limonēns, linalols, citronelols (iegūti no ēteriskajām eļļām).

Logona Baby sērija nopērkama veikalā Gamma (t/p Alfa).

Pirms iegādāšanās vienmēr rūpīgi iepazīstieties ar izvēlētā līdzekļa sastāvdaļām un pārliecinieties, vai Jums nav alerģija pret kādu no tām!

 * BDIH - Vācijas zāļu, uztura bagātinātāju un dabiskās kosmētikas ražotāju un tirgotāju apvienība, kas apvieno vairāk kā 50 Eiropas uzņēmumu. Kosmētika, kas saņēmusi šādu zīmīti, ir pārbaudīta pēc veselībai un videi draudzīgu sastāvdaļu un tehnoloģiju kritērijiem (piemēram, nav testēta uz dzīvniekiem, pēc iespējas izmanto ekoloģiskas augu izejvielas, neizmanto sintētiskas smaržu un krāsvielas, ķīmiskus šķīdinātājus, silikonu, parafīnu, ģenētiski modificētas vielas, ražo saudzējot dabu utt.)