Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 19
Pavisam: 2614557

Welleda bērnam

Welleda bērnam - par mazuļa dabīgu kopšanu no pirmās dzīves dienas

Mazulis gūst prieka pilnu pieredzi caur ādu: nomierinošu masāžu, siltu vannu, drēbītes, kas elpo un kopšanas līdzekļus, kas speciāli radīti, lai pabarotu, pasargātu un rūpētos par ādu.

Welleda Kliņģerīšu sērija bērniem palīdzēs labi kopt mazuļa jutīgo ādu.Tās sastāvā ir labākais, ko daba var dot:. To sastāvā nav minerāleļļas, sintētisku krāsvielu un smaržvielu, konservantu. Visi Welleda Bērnu produkti ir dermatoloģiski testēti jutīgas ādas kopšanai. Kliņģerīte – veselīgai ādas attīstībai

Kliņģerīte ir daudzpusīgs un iedarbīgs ārstniecības augs ar nomierinošu un attīrošu iedarbību, tādēļ kliņģerītei ir īpaša loma Welledas bērnu sērijas produktos. Dabas sastāvdaļas produktā – augu izvilkumi un eļļas, bišu vasks pasargās ādu. Āda viegli uzsūc un lieliski pārstrādā uzsūkto.

WELLEDA kliņģerīšu krēms autiņu zonai

Mazuļa āda vēl ir ļoti atvērta un jutīga. Mazuļa jutīgā āda autiņu apvidū var reaģēt ar apsārtumu vai brūcītēm. Siltums un mitrums šeit veicina mikroorganismu attīstību, tas kairina īpaši jutīgo ādu. Kad mazulim nāk pirmie zobiņi pārejoši var saasināties jutība arī autiņu zonas apvidū. Kliņģerīšu krēma sastāvā ir ādai radniecīgais vilnas vasks, augstvērtīgs bišu vasks un cinka oksīds: substances, kas droši aizsargā no mitruma un līdz ar to no izsutumiem un iekaisumiem.
Sastāvs : ūdens, mandeļu eļļa, sezama eļļa, cinka oksīds, bišu vasks, vilnas vasks, taukskābju glicerīds, kosmētiskie māli, izvilkums no kliņģerīšu ziediem, izvilkums no kumelīšu ziediem, dabīgas ēteriskajās eļļās.

WELLEDA kliņģerīšu krēms bērna ādas kopšanai

Bagātīgais kliņģerīšu krēms bērniem dabiskā veidā kopj un aizsargā maigo bērna ādu. Ja nav noslieces uz mitruma izraisītiem iekaisumiem.
Sastāvs: ūdens, mandeļu eļļa, lanolīns, sezama eļļa, kaolīns, augu izcelsmes alkohols, bišu vaska hidrolizāts, taukskābju gicerīds, silīcijskābe, izvilkums no kliņģerīšu un kumelīšu ziediem, dabīgu Welleda Kliņģerīšu eļļa zīdaiņu ādas kopšanai


WELLEDA gēls piena zobu tīrīšanai

Piena zobiņu kopšanai paredzētais zobu gēls bērniem tīra saudzīgi, bet labi. Gēla krāsa, smarža un konsistence pilnībā atbilst bērna gaumei; maigā kompozīcija nesatur vielas, kas kaitīgas organismam gadījumā, ja zobu gēls tiek norīts.
Sastāvs: glicerīns, ūdens, silīcijskābe, kliņģerīšu ziedu izvilkums, algināts, fenheļa eļļa, krūzmētras eļļa, eskulīns.

WELLEDA kliņģerīšu pieniņš bērna un jutīgas ādas kopšanai


Maigais kliņģerīšu pieniņš bērnu un jutīgas ādas kopšanai ir krēmveida ķermeņa losjons, viegli uzklājams, ātri iesūcas ādā. Īpaši maigā kompozīcija kopj ādu dabiskā veidā, dara to mīkstu un elastīgu.
Sastāvs: ūdens, mandeļu eļļa, sezama eļļa, augu izcelsmes alkohols, glicerīns, taukskābju glicerīds, izvilkums no kliņģerīšu ziediem, bišu vaska ziepes, ksantāns, dabīgu ēterisko eļļu maisījums.

Īss svarīgāko izejvielu apskats Welledas kliņģerīšu bērnu sērijas produktos:

Mandeļu eļļa: īpaši maiga, bagātīgi satur dabīgos B un E vitamīnus, uzlabo ādas aizsargfunkcijas, pasargā no izžūšanas kairinājuma
 Sezama eļļa: bagāta ar nepiesātinātām taukskābēm, veicina lipīdu aizsargkārtiņas veidošanos
Kliņģerīte: dziedinoša darbība, nomierina kairinātu ādu, maina iekaisumu
Kumelīte: nomierina kairinātu ādu, novērš iekaisuma attīstību
Vilnas vasks: pasargā, netraucējot ādai elpot, līdzīgs ādas taukvielām pēc sastāva
Bišu vasks: ādu pasargājošs, nenosprosto poras, ļauj ādai elpot
Cinka oksīds: iedarbojas savelkoši, saista mitrumu, novērš iekaisumu
Kosmētiskie māli: saistviela, piedod konsistenci, novērš iekaisumu, saglabā ādas mitrumu
Taukskābju glicerīds: dabīgs emulgators (no augu eļļas un augu glicerīna), saista taukus ar ūdeni, veido dabīgu ādas aizsargkārtiņu
Ksantāns: dabīga palīgviela, kas stabilizē emulsiju vai krēmu, piedod konsistenci.


Welleda kvalitātes kritēriji
Welleda lieto tikai augu un dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas savos produktos. Augi kultivēti un ievākti pārbaudītās bioloģiskās saimniecībās un sertificētos savvaļas apvidos.
Iepakojums no videi draudzīga materiāla.
Welledas produkti netiek testēti uz dzīvniekiem.

Vairāk informācijas...

Par mazuļa veselību, kopšanu, attīstību un audzināšanas iespējām.
Topošajā mājas lapā www.Welledababy.lv

...par Weledu, tās produktiem - www.Welleda.lv

Welledas veikaliņš – Baložu iela 28, Rīga, tel. 7451855
Šeit Jūs varat nopirkt Welleda ķermeņa kopšanas līdzekļus, bioloģiskās kokvilnas un vilnas autiņbiksītes un drēbītes mazuļiem, dabai draudzīgus mazgāšanas līdzekļus, bišu vaska krītiņus, ar rokām darinātus mūzikas instrumentus un rotaļlietas.

Veselīgs apģērbs, kas elpo, dos bērniņam patīkamu siltumu, tā , ka visus spēkus mazulis varēs veltīt attīstībai un augšanai. Tādi materiāli kā vilna un zīds labi notur siltumu, tai pat laikā ļaujot ādai elpot. Tāpēc tie var kalpot mums kā otra āda. Zīds ir nomierinošs materiāls, kas reizē var dot kā siltumu ,tā arī atvēsināt. Tādēļ, tas piemērots gan ziemā, gan vasarā. Mīksta vilna patīkami sildīs aukstākā laikā.


Ja jūsu bērns ir alerģisks, rūpīgi iepazīstieties ar Welleda kopšanas līdzekļu sastāvdaļām, un pārliecinieties, vai bērnam nav alerģija tieši pret kādu no tām. Konsultējieties ar bērna ārstu!