Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 187
Pavisam: 2675203

Bio-Life HomeCare produkti pret alerģiju

Bio-Life HomeCare  produktu grupa ir radīta, lai samazinātu alergēnus to rašanās vietā – mīkstajās mēbelēs, gultas veļā, apģērbā, gaisā un mājdzīvnieku spalvā.

Bio-Life HomeCare produktu sastāvā ietilpst dabīgas izcelsmes benzilbenzoāts - viela ar izteiktu pretalergēnu iedarbību. Benzilbenzoātu produktu sastāvā esošie eikalipta koka un ilang-ilang (kananga) ekstrakti ātri sadala alergēnu daļiņas pēc iekļūšanas tajās.

Bio-Life HomeCare produktu grupā ietilpst:

• AirCleanse™ - areosols gaisa apstrādei,
• HomeCleanse™ - šķīdums mīksto mēbeļu un paklāju apstrādei,
• FabriCleanse™ - piedeva veļas mazgāšanas  un paklāju tīrīšanas šķīdumam,
• PetalCleanse™ - šķīdums mīļdzīvnieku apmatojuma kopšanai (PetalCleanse™ D - suņu apmatojuma kopšanai, PetalCleanse™ C – kaķu un sīko mīļdzīvnieku apmatojuma kopšanai).

Neatkarīgos pētījumos Lielbritānijā un Izraēlā tika apstiprināts, ka, uzsākot regulāri lietot Bio-Life HomeCare grupas produktus, vairāk nekā 97% alerģijas slimniekiem pirmajās 2 nedēļās par divām trešdaļām samazinājās nepieciešamība lietot medikamentus, un šāda nepieciešamība pilnībā tika novērsta viena mēneša laikā.

Izplatītākie alerģisku reakciju cēloņi mājas apstākļos: putekļu ērcītes, mīļdzīvnieki, ziedputekšņi, pelējums.

Putekļu ērcīšu radītās alergēnu daļiņas ir relatīvi liela izmēra salīdzinājumā ar mājdzīvnieku izdalītajām alergēnu daļiņām, apmēram 10 līdz 150 mikronu diametrā, tāpēc pārsvarā ir sastopamas uz virsmām, nevis gaisā.
Mājdzīvnieku izdalītie alergēni ir parasti 3 mikronu diametrā vai mazāki. Tikai aptuveni 18% no tiem pieķeras pie virsmām vai nosēžas kā putekļi. Lielākā daļa nonāk gaisā un tiek ieelpoti vai norīti. Tādēļ alergēnu likvidēšana to rašanās vietā un daudzuma samazināšana gaisā ir tikpat nepieciešama kā audumu un mēbeļu tīrīšana.
Ziedputekšņi ir vidēja lieluma daļiņas (20 līdz 50 mikroni). Tās sastopamas gan gaisā, gan putekļos. Ziedputekšņi ir īpaši izturīgi pret sadalīšanos, un tie vispirms jāsamitrina, lai atvērtos to virsmas poras un uz tiem varētu iedarboties līdzekļu aktīvās daļiņas. Četrvērtīgo amoniju sāļi un dabīgās izcelsmes benzilbenzoāts, ko satur eikalipta koks un ilang-ilang (kamanga) ātri sadala šīs daļiņas pēc iekļūšanas tajās.

Bio-Life HomeCare produkti ir īpaši radīti, lai neitralizētu visplašākā veida alergēnu daļiņas mājokļu iekštelpās.

Bio-Life HomeCare produkti ir ražoti Lielbritānijā.

Papildus informācijai par produktiem un to iegādes iespējām lūdzam zvanīt BioLife International izplatītājam Latvijā, veterināro zāļu lieltirgotavai Bertas Nams, Rīgā, Ventspils ielā 50 (netālu no t/c Spice).
Klientu bezmaksas tālrunis 80000060.
http://www.bertasnams.lv/bio-life/