Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 460
Pavisam: 2556792

Jauna grāmata par astmu un alerģiju

 Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar SIA Euroaptieka.  Veselības sērijā  izdevusi jaunu grāmatu - Alerģija un astma. Grāmatas autore ir Dr. Elīna Puķe.

Jaunā grāmata Alerģija un astma sniedz atbildes uz jautājumiem, kas rodas ikvienam, kurš uzzina, ka viņam ir alerģija. Kas ir alerģija un kādi ir slimības cēloņi? Kādas ir ārstēšanas iespējas? Ko es varu darīt, lai uzveiktu savu slimību?
Alerģija nozīmē cilvēka organisma paaugstinātu jutību pret citādi nekaitīgu vielu (alergēnu). Alerģiju var radīt mājas putekļu ērcītes, kaķi, suņi, truši, jūrascūciņas, kāmji, peles, prusaki, putekšņi, sēnes, govs piens, olas, kvieši, soja, zemesrieksti, zivis, olas, medikamenti u.c.

Grāmatā sniegti ieteikumi, kā rīkoties, ja ir, piemēram, ziedputekšņu alerģija, kā samazināt sēnīšu alergēnu telpās, kā izsargāties no faktoriem, kas rada ādas slimības un  niezi, kā atklāt un ārstēt astmu u.c.

Par grāmatas autori
Grāmatas  autore Dr. Elīna Puķe strādā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā Torņakalns Plaušu un alerģisko slimību nodaļā par bērnu alergologu–pulmonologu, kā arī konsultē savus mazos pacientus BKUS Konsultatīvajā poliklīnikā un klīnikā Premium Medical. Dr. Puķe sevi pilnveido, gatavojot un lasot lekcijas, apmācot studentus un jaunos ārstus. Jau divus gadus viņa ir Rīgas Stradiņa universitātes Pediatrijas klīnikas asistente.


Alerģija un astma ir ceturtais jaunās Veselības sērijas izdevums. Šajā sērijā iznākušas arī grāmatas:  Diabēts. Kā apturēt otrā tipa cukura diabētu?,  Muguras sāpes un Menopauze. Turpini izbaudīt dzīvi pilniem malkiem!
 
Papildinformācija:
http://www.lid.lv/

Astmas biedrības biedri grāmatu Alerģija un astma var iegādāties ar 20% atlaidi Lietišķās informācijas dienesta birojā Rīgā,  Graudu ielā 68 (uzrādot biedra karti).