Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 449
Pavisam: 2614533

AS „SPODRĪBA” ekoloģiskajiem ECO SEAL FOR NATURE produktiem tiek piešķirts ES oficiālais marķējums „Ekopuķīte”.

AS „SPODRĪBA” ekoloģiskajiem ECO SEAL FOR NATURE produktiem tiek piešķirts ES oficiālais marķējums „Ekopuķīte”.


AS „SPODRĪBA” ir pirmais ražotājs Latvijā, kas iesniedzis pieteikumu Vides pārraudzības valsts birojam par Eiropas Savienības oficiālā ekomarķējuma piešķiršanu jaunajai produktu līnijai ECO SAEL FOR NATURE, ar kuru klajā uzņēmums nāca 2012.gada septembrī.

Radot mājas kopšanas un tīrīšanas līdzekļu ECO SEAL FOR NATURE līniju, AS „SPODRĪBA” ir izdevies apvienot ekoloģiski draudzīgu sastāvu ar īpašībām, kas šos produktus padara par uzticamiem un efektīviem palīgiem ikvienā mājā. Jaunie produkti radīti, lai saudzētu cilvēkus un vidi. Tie ir solis pretī mūsdienīgai un zaļai domāšanai. Produkti nesatur krāsvielas, fosfātus, alergēnus un liekus konservantus.

Lai produkti būtu atpazīstami visā Eiropas Savienībā (ES), AS „SPODRĪBA” vadība pieņēma lēmumu ECO SEAL FOR NATURE produktu līnijas izstrādē vadīties pēc ES oficiālā ekomarķējuma „EU Ecolabel” izvirzītajiem ekoloģiskajiem kritērijiem. Tie apliecina preču atbilstību augstākajiem vides standartiem. Produkti ir videi draudzīgi visā to dzīves cikla laikā – no ražošanas līdz nonākšanai atkritumos.

Pirmie no ECO SEAL FOR NATURE produktu līnijas „EU Ecolabel” marķējumu saņems trauku mazgāšanas līdzekļi – „ECO balzams traukiem” un „ECO traukiem”. Pakāpeniski arī pārējie 9 produkti (ECO universāls, ECO vannas istabai, ECO grīdai, ECO WC, ECO veļai universāls, ECO veļai krāsainai, ECO veļai melnai, ECO krēmziepes un ECO ziepes) tiks pieteikti ES oficiālā ekomarķējuma piešķiršanai.


AS „SPODRĪBA” direktore Baiba Megre – Ansviesule: „Mēs patiesi ticam, ka mūsu uzņēmums kā viens no lielākajiem un senākajiem mājas tīrīšanas un kopšanas līdzekļu ražotājiem, ir spējīgs mainīt tirgu un sabiedrības domāšanas veidu. Tikai kopīgi mēs varam veidot „zaļāku” nākotni un rūpēties par mantojumu, ko atstāsim nākamajām paaudzēm – mūsu bērniem un bērnu bērniem.”