Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 435
Pavisam: 2614519

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģiska reakcija (06.12.2016)

Vēlējos uzzināt kāds varētu būt iemesls tam, ka aukstā laikā, izejot ārā, sākas nieze un ieejot telpā, piepampst atkailinātās ķermeņa daļās. Alerģijas prove uz aukstuma agletoenītu ir negatīva. Un vai varētu pateikt, cik izmaksā vizīte pie dermantologa.

Aizlikts deguns (06.12.2016)

Problēma ir šāda: vairāku mēnešu garumā ir aizlikts deguns. Uztaisot analizes, ģimenes ārsts konstatēja alerģisku reakciju, uz ko, nav zināms. Velētos tikt uz vizīti pie ārsta.

Karstuma alerģija? (06.12.2016)

Šovasar sāku pamanīt, ka pēc intensīvas braukšanas ar riteni man (37 gadi) parādās nieze kakla pamatnē un rodas sarkani niezoži pleķi ar nātreni.Vienreiz tā viss izmetās līdz pat nabai paliku sarkana...Sākumā domāju organisma reakcija uz sakaršanu un sviedriem,bet nesen tie paši simptomi sāka parādīties pēc parastas vannas.Iedzeru tavegilu pusotru tab., viss lēnām pāriet. No bērnības biju alerģiska uz lauku olām, pienu, alerģiju pamanīju arī uz saldumiem.Pēc pusaudžu gadiem viss vairāk vai mazāk pārgāja.Vienīgi uzradās alerģija uz kaķi un putekļu ērcīti, kas pēdējos gados pat kaut kā noklusa.Vieniem vārdiem, kā sapratāt - esmu alerģiska...Ko man darīt? Kas tā ir par alerģiju?

Alerģija no ķiršiem (13.07.2016)

Esmu grūtniecības 6. nedēļā un pamodos ar lieliem un niezošiem pleķiem pa visu ķermeni. Man ir Allergosan smēre, bet vai es varu lietot kādas tabletes? Iepriekšējā dienā ēdu daudz ķiršus un mazliet zemenes.

Par krekšķi (15.06.2016)

Man ir tāda problēma, ar kuru jau mocos pus gadu. Katru rītu man bija klepus, kurš beidzās ar krēpām, pēc tam pa dienu nav. Tagad tas kleps ir mazāk, krēpu nav, bet ir traka krekšķēšana katru rītu un nedaudz arī vakarā un liekas, ka vakarā tā kā aizsmok balss. Esmu pūtusi astmas līdzekļus, tie nepalīdz. Biju ari pie LORa, tur arī viss normāli - ko man darit?

Niezoši punktiņi uz ādas (15.06.2016)

Aizgāju gulēt un no rīta pieceļoties man uz ādas parādījās dažādās vietās mazi, sarkani punktiņi, kuri ļoti niez, un tie kļūst aizvien lielāki. Tie ir kā apsārtumi, kas ir ādas līmenī. Esmu saskāries ar to arī iepriekš, bet tad tas bija tikai pāris mazas pumpiņas, kuras pārgāja pēc pāris dienām, bet šīs niez visu nakti. Ko man darīt?

Alerģiskas iesnas pirms anergologa vizītes (21.05.2016)

Esmu pierakstījusies uz vizīti pie alergologa.  Šobrīd pirms analīzēm nevaru lietot nekādas zāles, bet ir ļoti saasinājusies alerģiskā reakcija. Visu dienu ir nepārtrauktas iesnas, "tek deguns".  Vai ir kāds līdzeklis, kas palīdzētu un ko varētu lietot pirms analīzēm?(analīzes būs pēc 4 dienām?)

Pikfloumetrs (26.04.2016)

Kur es varu nopirkt pikfloumetru Rīgā? Man ir astma, un man tas ļoti svarīgi!

Pleķi uz ādas (14.04.2016)

Man un manam draugam ir sarkanīgi pleķi. Man viņu ir mazāk un parasti parādās uz kakla un pleciem. Draugam ir nopietnāk - parādas pa visu ķermeni. draugam tika izrakstītas nizoral tabletes un travocort ziede. Ziede palīdz ļoti labi, bet liekas, ka tā tikai aptur pleķus, pēc kāda laika tie uzrodas atkal un lielos apjomos. Nezinām, ko darīt, kā ārstēt? Kas tas vispār ir?

Astma vai HOPS (22.03.2016)

Pirms trim gadiem man parādījās nepārtraukts gļotu un krēpu producēšanās process, nepieciešamība izspļaut ik pēc pusstundas, pat biežāk. Naktīs - uz rīta pusi - klepus un smakšana no šīm gļotām. Tika konstatēta astma, parakstīta Seretide diskus 2X dienā, un lēkmes naktīs pazuda. Tomēr mokošais gļotu atdalīšanās process turpinās. Nelīdz nekādi medikamenti (Singulair, Berudāls). Pirms pāris mēnešiem veikta deguna dobumu operācija. Gļotas kļūst aizvien biezākas un masīvākas. Vai te nevarētu tomēr būt runa par HOPS? Kur man griezties?