Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 20
Pavisam: 2614558

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Astma un epilepsija (21.06.2010)

Man 32 gadu vecuma diagnosticēja astmu. Tika ari atklāta alerģija pret vērmelēm, taču es to nekad neesmu izjutusi, iespējams tāpēc, ka lietoju pretepilepsijas līdzekļus un man gandrīz pastāvīgi bija lielāka vai mazāka leikopenija. Nesen tika nomainītas pretepilepsijas zāles, un kopš sasniedzu iespējams galīgo devu, man ir klepus - ass, bet ar krēpām, un pastiprinās drīz pēc pamošanās. Krēpas caurspīdīgas, bet pāris reizes bija blīvi zaļgani gabaliņi. Deguns nav aizlikts, taču puņķu ir daudz vairāk....Ja aiziešu pie ģimenes ārsta, baidos, ka atkal konstatēsim, ka tā varbūt ir alerģija pret citiem putekšņiem, varbūt infekcija, varbūt skābes atvilnis (man ir hiatāla tūska, vai arī, kas zina, metastāzes plaušas, jo pirms diviem gadiem veikta profilaktiska mastektomija! (man ir Cowden's disease).

Alerģija pieaugušajam (11.06.2010)

Kā rīkoties, ja ārsts konstatējis bronhītu, bet aizdomas par alerģisko bronhītu. ir pīkstēšana plaušās un sauss klepus, temperatūra ir ap 38, liels nespēks un 1 reiz samaņas zudums (iespējams no alerģijas?), svīšana kakla un krūšu rajonā naktīs. alergologs nav pieejams, jo atrodamies Liepājā.  Kā rīkoties un ko lietot pret alerģiju, jo bail, ka tā nav pārāk spēcīga.

Alerģija jaunai māmiņai (11.06.2010)

Сразу хочу извениться,что пишу на русском языке,но очень надеюсь на понимание.. Я аллергик и астматик с 6 лет.выражалось как астма и сильно страдала кожа.в подростковом возрасте сильные симптомы ушли,казалось бы навсегда.но вот 2 года назад(в 28 лет) на последнем месяце беременности все
возобновилось.сильно чесалась кожа рук,были и спазмы легочные.симпотмы прошли через 5 месяцев после рождения ребенка.вот 2 года спустя мы решились на второго ребенка и опять(!) на 9 месяце беременности появилось- руки расчесывались,не заживали,дыхание иногда с одышкой.сейчас моей второй дочери
6 месяцев,кормлю грудью.вот до сих пор алл ргия НЕ проходит,чешутся руки,сгибы,не заживает... Вопрос,конечно,не о причине ,тк это не просто ответить вот так..но подскажите мед.препарат,который можно применять при аллергии кормящим матерям.в апреле-мае обострение,к кожным покровам
прибавились слезящиеся глаза,чихание,опухлость и тд... фармацевты не могут порекомендовать мне какое-либо антигистаминное средство,отвечают что при грудном вскармливании таковых нет кроме супрастина.. помогите ,пожалуйста,тк бросить кормить ребенка и принимать таблетки я не могу.

Zāļu lietošana (11.06.2010)

Man ir 44 gadi. Lietoju Singulair jau 3 gadus.Pēdējā pusotra gada laikā parādījušās locītavu sāpes un deformācija, bet tas varētu būt arī no smagā darba laukos. Regulāri lietoju arī austeru kalciju un zivju eļļu.Varu teikt tikai to, ka dažrīt esmu aizmirsusi iedzert singulair un attapusies ap pusdienlaiku, jo smagi elpot. Nezinu, kas ir labāk-nomirt agrāk no zāļu lietošanas radītām komplikācijām, vai elpot brīvāk un dzīvot ilgāk pat uzpampušai un ar sāpošiem locekļiem. Kas sagaida mūsu bērnubērnus pasaulē, kur viss ir ''uzlabots''?

Invaliditāte (11.06.2010)

Vai es ,kam tagad ir konstatējis speciālists  pirmo reizi bronhiālo astmu  vidēji smagas formas varu vērsties pie ārsta kārtot invaliditāti? Man ir 38 gadi.

Alerģijas diagnostika (09.06.2010)

Ko nozīmē alerģijas diagnostikas rādītājs ''IgE - kopējais
= 156 ar references intervālu <24 un vienību U/mL??? kādā pakāpē tad
ar šādu rezultātu 156 skaitās alerģija , astma. ?

Alerģija pret suņiem (09.06.2010)

Man ir 28 gadi. Visu mūžu mājās bija kāds dzīvnieks. Tagad ir alerģiskā reakcija uz suņiem – acu nieze, šķaudīšanas, nieze rīklē. Visi simptomi parādijās kādus 3 gadus atpakaļ. Vai alerģija var parādīties arī tādā vecumā? Jo pašai agrāk bija suns un nekādu problēmu nebija. Aizdomas, ka pēc bērna piedzimšanas arī parādījās alerģija. Vai tā varētu būt?

Sandras jautājums (08.06.2010)

Aizvien biežāk nākas uzturēties telpās, kurās ir mājdzīvnieki. To spalvas izraisa alerģiju, un rezultātā esmu spiesta lietot medikamentus, kas atvieglina astmas lēkmi. Vai drīkstu iegādāties skābekļa masku un to lietot? Zinu, tas izklausās smieklīgi, bet, ja vēlos turpināt tikties ar man svarīgiem cilvēkiem viņu mājās, tad esmu gatava tam

Alerģija un astma (24.05.2010)

Man ir alerģija un astma, tagad pavasaris alerģija paasinājas, vēlos zināt uz ko un ka var paarstēt šos simptomus? Kur man griezties?

Alerģija (24.05.2010)

Visi tikai runā par alerģiju pret ziedputekšņiem. Manuprāt tās ir muļķības. Bet kāpēc neviens nerunā par alerģiju pret kukaiņu indi??? Tā man ir aktuāla problēma vasaras periodā. Kad iekož kāds kukainis, tad momentā tā vieta uzpamst. Ko man darīt??? Katru vasaru staigāju aizpampušām acīm, nopampušām kājām, rokām. Ģim. ārsts saka, ka jābraucot pie alergologa. Tuvākais alergologs ir tikai "Stradiņos".