Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 17
Pavisam: 2614555

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija pret jūrascūciņām (26.10.2010)

Man ir alerģija pret jūrascūciņām. diemžēl nevaru izvairīties no kontakta ar tām, mājās ir divas. Man asaro acis, tek deguns, jāšķauda. Vietās, kur pieskaras cūciņas nadziņi, mēdz uzmesties mazas niezošas pumpiņas. Vai ir kādas iespējas ārstēties? Saprotu, ka zāles pret alerģiju dzert ikdienā nebūtu prātīgi. Ja neko nemainīšu, situācija var kļūt sliktāka?

Alerģija (17.09.2010)

Pārcēlos uz Angliju un man sakas kaut kāda alerģija - uz ķermeņa šur tur uzmetās pumpas, kuras niez, no sākuma tāds liels pleķis, tā kā, kad ods iekož, bet lielāks, pēc tam paliek tikai pumpiņa. Brīžiem izveidojas tādas kā mazas čūliņas. No kā tas varētu būt? No pārtikas? Bet no kā tieši? Paldies!

Alerģija pret putekļu ērci (17.09.2010)

Vai ir iespējams kaut kur konkrētāk izlasīt par pasaules praksi vai pieredzi par pretalerģijas vakcīnām .Cik noprotu, tad pie mums tas ir iesākuma līmenī un ir tikai daži cilvēki, kuri uzdrošinās pieteikties šim ilgstošajam procesam. Manam dēlam (20gadi) ieteica veikt šo vakcināciju, jo ir ļoti izteikta alerģija pret putekļu ērci, pārējie pazīstamākie alergēni daudz mazāk iespaido alerģisko iesnu izraisīšanu.

Analīzes (17.09.2010)

Pasakiet lūdzu, vai es varu pie jums veikt analīzes 17.09, ja es dzeru Zyrtex 09.09? Un vēl 13.09 smērēju travocort krēmu un gistaminas krēmu un dzeru remantadinu? Vai man pagaidīt un pierakstīties pie jums vēlāk?

Alerģija pret baseina ūdeni (17.09.2010)

Jau vairāk nekā pusmēnesi regulāri eju uz baseinu un pamanīju, ka visas rokas ir mazās pumpiņās. Aptiekā apstiprināja, ka tā ir alerģija. Domāju, ka tā varētu būt no baseina ūdens, jo ēšanas paradumos neko neesmu mainījusi. Pašlaik reizi dienā dzeru Aceterin express, bet nepalīdz. Vai es vispār vēl varu apmeklēt baseinu, vai ir kāds līdzeklis, kas novērstu alerģiju pret hlorēto ūdeni un varētu turpināt apmeklēt baseinu? Paldies!

Astmas ārstēšana (17.09.2010)

Mana ome, kurai ir 70 gadu, nu jau labu laiku cīnās ar bronhiālo astmu, taču pēdējā laikā lēkmes kļuvušas biežākas un stiprākas, nespēks neatkāpjas, viņai pietrūkst spēka gan dziļi elpot, gan veikt elementārus fiziskus vingrojumus. Naktis paiet cīņā ar klepu un bezmiegu. Viņai izrakstīto medikamentu daudzums drīz pārsniegs ēdiena porciju, bet uzlabojumu nav nekādu. Tā kā nedzīvojam kopā, esmu noraizējusies par viņas veselības stāvokli un vēlētos uzzināt par astmas slimnieku aprūpi. Kurā sanatorijā vai slimnīcā būtu iespējams kundzes veselības stāvokli uzlabot? Esmu dzirdējusi par Tuberkulozes un plaušu slimību klīniku Sauriešos, taču neatrodu nekādas atsauksmes par to. Vai sūtot omi tur ārstēties, ņemot vērā to, ka viņas imūnsistēma tā jau ir novājināta, nav iespēja saslimt papildus ar tuberkulozi? Jau iepriekš paldies par atbildi!!!

Aллергия (22.08.2010)

Ежегодно весной начинала чихать. Прямо с утра, дома, как только встаю. Но теперь это утреннее состояние не проходит и зимой, и осенью... Начинаю, как встаю с постели, чихать, слезы на глазах... Потом через какое-то время всё проходит. Что это может быть? Спасибо.

Vakcīna (19.08.2010)

Man nesen atklāja astmu. No draugiem un kolēģiem esmu dzirdējusi, ka esot kaut kāda vakcīna. Vai tā ir un kas tā ir par vakcīnu? Liels paldies!

Plaušas (19.08.2010)

Mani sauc Rūdolfs. Kad sāku dzīvot pie vecākiem, sāka trūkt elpa. Tāda sajūta, ka plaušas būtu pilnas ar ūdeni.  Elpas biežums daudzreiz paaugstinās! Elpoju kā suns! Līdz ar to vājums,  knapi varu paiet, bezspēks. Sāku lietot Claritine, un simptomi mazinās Nezinu, ko man darīt un kur griezties!

Alerģija pret putekļu ērcēm (19.08.2010)

Manam vīram jau otru gadu (katru mēnesi)veic vakcīnu pret putekļu ērcēm, viņam konstatēja šo alerģiju. Jautājums ir šāds, vai tas, ka vīram veic vakcīnu, var kaut kādā veidā negatīvi ietekmēt  bērniņa ieņemšanu, jo mēs gribam bērnu, bet ir šaubas. Liels paldies par atbildi.