Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 431
Pavisam: 2614515

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Putekļu un putekšņu alerģija (08.06.2011)

Runa ir nevis par mani, bet gan manu draugu! Viņa ir putekļu ērču un putekšņu alerģija. Deguns visu laiku pilns, pat aizbloķēts. Iet uz speciālo terapiju, bet neredzu, ka būtu kādi uzlabojumi, drīzāk pretēji. Ik pa stundai lieto deguna aerosolus un šņauc (tīra degumu), pat pa naktīm mostas no tā, pat brīžiem sāk klepot. Jautājums, ko var darīt lietas labā, kā lai palīdz draugam? Un cik ir efektīva tā terapija (kas ar špricēm laiž šķirdumu imunsistēmai)? Dzirdēju, vai kur lasīju, ka tā terapija varot izārstēt pēc apmēram 5 gadiem! Vai tā ir, nezinu. Zinu, ka palīdz tad, ja visu pārējo kārtīgi ievēro un seko līdz tam. Ko jūs varam man ieteikt, lai palīdzētu draugam!

Cik maksā vizīte pie alergologa (02.06.2011)

Sakiet lūdzu, cik maksā bez ārsta nosūtījuma vizīte un analīzes pie alergologa un cik ar nosūtījumu?

Alerģija (02.06.2011)

Vai iespējams, ka 49 gadu vecumā alerģija (bērzs, siens), kas bijusi 20 gadus, beidzas? Šopavasar gaidīju, bet nesagaidīju - braucu mašīnā ar atvērtu logu, skrienu caur bērziem. Iepriekš lietoju claritine, bet šogad varbūt nevajadzēs?

Telpas, kurās ir bijis kaķis (25.05.2011)

Man radies tāds jautājums: pēc divām nedēļām pārvācamies uz jaunu dzīvesvietu, kurā dzīvo cilvēki ar kaķi. Jau azbraucot uz turieni un uzturoties pirmās 15.min., sākas alerģija, jo no kaķiem man ir vislielākā alerģija. Gribēju jautāt, kā var satīrīt vai izdezinficēt šo dzīvokli, lai man nebūtu grūti. Jo saprotu, ka spalvas ir gaisā un ar vienu izvēdināšanu nebūs līdzēts. Gribētu zināt speciālista viedokli.

Pneimopote (25.05.2011)

Nu jau nedēļu mokos ar astmas saasinājumu. Ir alerģija pret dzīvnieku spalvām, putekļiem, bet mana dzīvoklī to nav! Vai pneimopote varētu palīdzēt mazināt slimošanu ar elpceļu slimībām un samazināt astmas lēkmes?

Niezošas pumpas (25.05.2011)

Nu jau 8 mēnešus atpakaļ man uz ķermeņa ir niezošas pumpas. Sākumā domāju, ka kašķis, jo visas pazīmes tam atbilda (kaut gan dušā eju katru dienu, arī drēbes vienmēr ir tīras), bet pēc kāda laika man viņas pazuda. Tad iepazinos ar savu draugu, kuram pēc kādiem 3 mēnešiem arī sametās niezošas pumpas. Gājām pie ārsta taisīt analīzes uz STS, atbilde bija - negatīvs gan man, gan draugam. Gāju pie ārsta. Izrakstīja man smēri kašķim. Lietojam, bet labāk nepalika, pēc kāda laika pumpas pašas no sevis pazuda. Pēc aptuveni mēneša viņas atkal sāka parādīties. Nevienam citam tādas nav, jo domājām varbūt, ka tiesām kašķis. Mana māsa pat palika pie manis, gulējām vienā gultā bet viņai nekā nav.  Maniem draugiem arī nav. Tikai man un manam draugam. Tagad kādu laiku neesam satikušies un viņam pumpas ir pazudušas, bet man atkal ir parādījušās un lielā daudzumā. Pirmo reizi, kad man tās uzmetās, tas bija vienas dienas laikā, loti strauji un uz kājām. es patiesam vairs nezinu kur griezties un ko darīt, jo tas ir loti mokoši  kasīties. Ja tas būtu kašķis,  tad visiem, ar kuriem man ir saskare, to jau sen būtu dabūjuši.... bušu pateiciga par atbildi. Paldies

Ko darīt, vīram smaga astma uz kaķiem! (17.05.2011)

Domāju pirkt kaķi, bet vīram ir astma alerģiskā, konstatēta nav, jo analīžu laikā zaudēja samaņu, bronhu tests un ādas testi bija, bet zaudēja samaņu, un pēc tam nebija ko elpot...vai ir iespēja to izārstēt, jo ļoti gribu kaķi. Dīvaināks jautājums, pirms 10 gadiem man pašai konstatēja alerģiju asinīs uz visiem dzīvniekiem, tagad pārtaisot, pie tam 2reiz, netiek konstatēta neviena alerģija, kā tas iespējams un varbūt vīram tas arī var pāriet vai to var izārstēt???

Alerģija pret veļas mīkstināju “Lenor” (17.05.2011)

Man ir 63.gadi.Mazgājot veļu, mazgājamam ūdenim pielēju, veļas mīkstinātāju Lenor. Pēc kāda laika parādījās iekaisums un nieze cirksnī un intīmajā zonā. Ļoti nepatīkami. Kā lai tagad to izārstēju?

Propoliss (26.04.2011)

Dzirdēju, ka propoliss labs smaganäm. Paņēmu propolisa gabaliņu aiz vaiga iemigu, pamodos bez elpas. Tagad jau trešo mēnesi lēkmjveidīgi elpas trūkumi. Alerģijas līdz šim nav bijušas. Esmu piecdesmitgadīga. Vai varēja tas no propolisa tā notikt? Pateicos par atbildi!

Reakcijas testi (26.04.2011)

Sakiet, kur ir iespējams veikt alerģiskās reakcijas testus uz penicilīnu, Cefazolīna un aminoglikozīdu grupas antibiotiķiem?