Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 2
Pavisam: 2614540

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Plazma pret alerģijas (07.05.2018)

Man kopš bērnības ir alerģija uz kaķiem, suņiem un citu. Ta ispaužās kā neliela astma, šķaudīšana un izsitumi uz ādas. 1. Vēlos uzzināt, vai Jūs taisat plazmu pret alerģiju? 2. Cik tā izmaksā? 3. Cik seansi nepieciesami? 4. Uz cik ilgu laiku šī metode man palīdzēs atbrīvoties no alerģiskās reakcijas? 

Astma (06.04.2018)

Man noteikta vidēji smaga astma, sākotnējais inhalators uz 1. mēn. nepalīdzēja, pēc tam iedeva SYMBICORT, lietoju jau 3. nedēļu pa 2 vai 3x dienā. Jautājums - vai tas ir normāli, ja man joprojām ir spiedoša sajūta kaklā visas dienas garumā, dienas laikā mēdz uznākt kāda lēkme joprojām (grūti elpot, grūtības norīt), kopumā vienalga nejūtos labi. Kad iepūš inhalatoru, jā, paliek vieglāk, bet kāpēc uznāk lēkmes un nepazūd spiedoša sajūta kaklā? (pie endokrin. un gastroent. biju, tur nekas sevišķs). Kādam jābūt gaidāmajam rezultātam pēc šo zāļu lietošanas? Ja joprojām jūtos tā kā jūtos, vai jāgriežas atkal pie pulmonologa un jāpiemeklē kas cits? Vai arī tas nav tik ātrs process un jālieto ilgstošāk šis medikaments? 

Niez krūts gals (06.04.2018)

Mani nomoka šāds jautājums: ik pa laikam parādās nieze labajā krūts galā. Esmu bijusi jau pie ginekologa un veikusi visas nepieciešamās analīzes, kā ari]ī ultrasonogrāfiju. Viss kārtībā, bet dēļ kā rodas nieze, tā arī nekonstatēja. Gribētos zināt, ko darīt vai kādas zāles padzert, varbūt vitamīnus?

Аллергия (06.04.2018)

Может ли серьезной быть состояние отекших век с зудом и небольшим жжением после пребывания в холоде , или лучше антигистаминные препараты выпить и оно пройдет? Сегодня 4-й день моего данного состояния, отечность не сильная, но не проходит. Спасибо.

Pleķi uz locekļa gala (21.02.2018)

Man uz locekļa gala ir 2 sarkani pleķi un uz priekšādiņas tādi mazi, sarkani pleķi, čūlveidīgi. Lietoju mēnesi smēri, pa laikam pazūd, tad atkal uzrodas ļoti daudz, tad paliek mazāk . Reti niez un reti sūrst. Vai tas var būt kaut kas nopietns ?

Par niezi pēc špricēm (21.02.2018)

Saņēmu šprices Milgamma 1mg/2ml ik pārdienas. Sākās niezes. Kā man rīkoties? Kādus medikamentus vai smēres lietot? 

Alerģijas izpausmes (23.01.2018)

 Ļoti vēlos noskaidrot sasāpējušos jautājumus. Esmu S.Puriņas pacients. Man ir alerģija pret kaķi, taču vienu brīdi bija jādzīvo kopā ar kaķi (mēnesi). Tajā laikā it kā nekādu alerģisku izpausmju nebija, izņemot acu asarošanu, ja bija tuvs kontakts ar kaķi. Taču palēnām sāka parādīties dedzinoša sajūta kaklā (aiz krūšu kaula). Ar laiku šī sajūta pastiprinājās, kļuva biežāka un klāt vēl nāca sajūta, ka kamols būtu kaklā, grūtāk norīt siekalas, un pa nakti kaklā krājās siekalas. Beigās jau naktī parādījās kņudinošs, sauss klepus, tā kā kaklā grauza, bija sauss, un no tā bija jāklepo. Nu jau nedēļu kaķis pie mums vairs nedzīvo, bet siekalu krāšanās kaklā un dedzinošā sajūta nav pārgājusi. Arī klepus vēl ir. Vēlējos uzzināt, vai šie simptomi varētu būt no alerģijas pret kaķi? Ja jā, tad ko darīt, lai tos izārstētu? Jo sākotnēji domāju, ka problēma ir saistīta ar gastro, dzēru omeprazol (kursa laikā tāpat kaklā krājās biezas siekalas), tacu kad pārstāju, dedzinošā sajūta atgriezās. Esmu lietojusi suprastinu, ventolinu, Neplit Easyhler, kā arī Nacl inhalācijas. Gribu apjaust, vai man jāiet veikt kobra, vai tomēr tas viss var būt no alerģijas. 

Alerğija, pampst kakls, grūti elpot (23.01.2018)

Esmu neziņā. Man ir alerğija: ne no kā sāk pamt kakls ciet, grūti paelpot. Iedzeru pret alerğiju tablets, pēc stundas tas pāriet.  Vai ir iespājams tādu alerğiju izārstēt ar imūnterapiju? 

Šokolāde (23.01.2018)

 Jau kādu laiku atpakaļ gribēju uzdot jums jautājumu. Ir tāda lieta, ka tiklīdz apēdu šokolādes vai kakao saturošu produktu, man uz sejas uzreiz parādās pinnes. Nevis izsitumi vai sarkani pleķi, bet tieši pinnes. Kas tā varētu būt par problēmu? Vecmamma saka, ka tā varētu būt alerģija, bet man negribas tam ticēt. Vēlos pateikt, ka no citiem produktiem un saldumiem šādas problēmas nav, tikai no kakao vai šokolādes.

Imūnterapija (01.11.2017)

Sakiet, lūdzu, cik ilgi pirms alerģijas izpausmes ir jāuzsāk imūnterapija?