Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 4
Pavisam: 2614542

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Sarkani plankumi uz ādas (11.07.2012)

Daudzus gadus atpakaļ man parādījās uz kājas sarkani plankumi. Ar laiku tie parādījās lielāki un lielāki, tagad tie sāk parādīties uz pleca, krūtīm un vēdera. Kas tas var būt un ko darīt?

Potes pret alerģiju (11.07.2012)

Dēlam (20) ir alerģija pret kaķa spalvām. Alerģiskās iesnas, nu jau hroniskas, ar periodiskiem saasinājumiem. Dzirdēju, ka ir vakcīnas pret šo alerģijas veidu. Gribētu uzzināt, vai šo vakcīnu kursu iespējams iziet tikai Rīgā (dzīvojam Smiltenē) un kādas ir aptuvenās izmaksas, jo, cik saprotu, ārstēšanās ir ilga.

Dermatologa palīdzība (22.06.2012)

Man ir 31 gads. Man 4 mēnešu laikā ir izkrituši gandrīz visi mati uz galvas, galva tagad pleķos un uz ķermeņa,  kājām,  rokām pazudis viss apmatojums, liekas, ka skropstas daudz retākas palikušas... kas tā varētu būt par slimību, vai ārstējama, lūdzu, dodiet man atbildi.

Sarkani pleķi (20.06.2012)

No rītiem un vakaros uz sejas un dažreiz arī uz muguras parādās pleķi ar sarkanu robežlīniju. Dažreiz, kad tas notiek, jūtu arī tādas kā dīvainas sāpes anusa apvidū! Agrāk esmu slimojis ar bronhiālo astmu. Vai šī alerģija varētu būt ar to saistīta?

HOPS vai astma (20.06.2012)

Lietoju Seretide, bet diemžēl labāk nepaliek, pat nesanāk kontrolēt. Jūtos briesmīgi, pie mazākās slodzes sirds lec pa muti ārā jau tagad, kas būs pēc tam, man tikai 43gadi.

Alerģija (14.06.2012)

Pēc hormonālo pretapaugļošanās līdzekļu lietošanas sākās alerģija - pampst seja, kakls. Alergēnu līmenis 234 jau dzerot pertalerģiskos līdzekļus, tests pret inhalējamajiem alergēniem - negatīvs. dzeru Xyzal jau 2 nedēļas, ko vēl varētu darīt, jo māc bailes.

Nieze (31.05.2012)

Ziņojums : Labdien ir tads neliels jautajums uz vakaru sak niezet ada isti nevaru saprast kas par lietu varu pat noplesties liudz asiņiem ...dzeru pret alergas tabletes itka bij ok.... Astmaalerģija

Apsārtums, pumpas un nieze pēc kompreses uzlikšanas (25.05.2012)

Aprīļa vidū man notika trauma - ceļgala locītavas saišu sastiepums. Ārsts ieteica likt kompreses. Liku kāpostlapu. Pēc pāris reizēm āda , kur pieskārās kāpostlapa, kļuva sārta, parādījās sīkas pumpas un nenormāla nieze. Smērēju ar cinka ziedi un lietoju Tavegil, labāk it kā kļuva, tomēr jau 3 nedēļas nieze, apsārtums un pumpas nepazūd. Jāmin, ka to kāpostlapu ņēmām no lielveikala un izrādās, ka tā nebija mazgāta pirms kompreses uzlikšanas. Sakiet vai tā ir aleģija?
Un ko lai iesāk un pie kāda ārsta griesties?

Augsts kopējais IgE rādītājs (21.05.2012)

Kā pazemināt kopējo IgE? Šādi rādītāji bija:  786/28.04.09.  Tagad šādi rādītāji: 773/14.05.12

Sāpes mazajās locītavās (21.05.2012)

Pirms kāda mēneša no rīta sāpēja kāja locītavā zem mazā pirksta, vēlāk atkal otra kāja, tikai cita locītavas vieta, pēc tam piepampa un ļoti sāp rokas pirksts. Uz kāju potītēm parādās arī niezoši izsitumi. Dzeru ibumetinu prêt sāpēm. Vai tā varētu būt alerģijas izpausme? Man 30 gadi, pirms tam tādas sāpes netika novērojamas.