Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 1
Pavisam: 2614539

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija pret metāliem (01.11.2012)

Man ir aizdomas, ka man ir alerģija pret sudrabu, konkrētāk sudraba plombēm, kas ir zobos. Tāpēc es vēlētos noskaidrot, kur Latvijā var veikt šādu testu vai pārbaudi, jo pašai diemžēl nav izdevies atrast šādu iestādi.

Alerģija (19.10.2012)

Man ir 24 gadi. Pēdējos 5 mēnešus katru rītu šķaudu kādas 10 reizes un bieži vien arī vakaros. Dažas reizes pa dienu. Izdzēru zāles Xyzal, bet nekas nepalīdz. Kosmētika, veļas pulveris, higiēnas preces vienas un tās pašas jau gadiem. Kompānijas nemainu. Bieži uznāk mazas iesnas, kad šķaudu. Sakiet lūdzu, kas man būtu jādara? Vai tas var būt kaut kas nopietns?

Sarkans izsitums (15.10.2012)

Pirms divām nedēļām biju aizgājis uz baseinu, pēc kura ievēroju sarkanu plankumu uz ķermeņa, kurš ne niez, ne sāp, bet paliek lielāks. Sakiet lūdzu, kas tas varētu būt un  ko es varētu darīt, lai tas pārietu?

Alerģija – sāp acis (15.10.2012)

Hotela uznatj u vas nashjet allergii. U moego znakomogo uzhasno boljat glaza( pokrasnenie,zud,slizjatsja),v danij moment on nahoditsja za granicoij, tam emu toka antibeotiki i vsjakie lekarstvo prepisovali. skazhite pozhalusta kromi antibeotikov vi drugimi metodami lechiti? prosto metod tabletkomi emu ne pomagajut..spasibo zaranie za otvet.

Vakardien nekas nebija, bet no rīta parādījās (15.10.2012)

Labdien, tātad vakardien nekas nebija noticis, šodien no rīta piecēlos un
skatos: visas rokas, kājas ir tā kā sakostas, paradījušās loti daudz pumpas uz rokām un kājām, pēc stundas parādījās uz vēdera, kā arī sāk rasties vairāk un vairāk, temperatūras nav, tikai rodas daudz pumpu un pa kādam laikam iekasās.

Diagnozes kods (15.10.2012)

Ko nozīmē  diagnozes kods 745,8 kas tas ir?

Par imūnterapiju (11.10.2012)

Man ir alerģija pret timotiņu, skareni un auzeni. Ārsts ieteica sākt imūnterapiju pret timotiņu. Tas nozīmē, ka es 3-4 gadu laikā, iespējams, atbrīvošos tikai no alerģijas pret timotiņu? Skarenei un auzenei būs jāveic citas imūnterapijas, vai arī tā viena terapija izārstēs šo siena drudzi prêt visiem 3 alergēniem?

Ādas problēmas (11.10.2012)

Man ir jautājums un īsti nezinu pie kā un kur man griezties. Man uz rokām starp pirkstiem un uz apakšējā acs plakstiņa ir sausa, zvīņaina āda. Ļoti niezoša, nekas no līdzekļiem nepalīdz. Vai tā varētu būt alerģija?

Daudz neniezošas pumpas (09.09.2012)

Pirms nedēļas uz ķermeņa parādījās pāris neniezošas pumpas, kas nedaudz izskatās pēc izsituma. Nu jau pumpas ir izplatījušās pa visu ķermeni - uz sejas, rokām, kājām, muguras. Esmu pārliecināta, ka tā nav alerģiska reakcija – jo pēdējā laikā nav bijusi saskarsme ar jauniem produktiem, vielām, vietām. Pumpas neniez un pārsvarā ir izvietotas pa vienai. Es sāku nopietni satraukties. Ceru ka varēsiet man palīdzēt!

Izsitumi (09.09.2012)

Dakters ieteica pret piena sēnīti Travocort krēmu, pēc lietošanas izmetās sārti izsitumi uz dzimumlocekļa galviņas, ik pa laikam pazūd, un tad pēc pāris dienām atkārtojas tas pats. Ko varētu ieteikt, neapmeklējot ārstu? Vai tā varētu būt alerģija pret šo krēmu?