Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 450
Pavisam: 2614534

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Izsitumi (15.03.2013)

Man pirms kādas nedāļas parādījās sarkani izsitumi uz vēdera un kakla.Izsitumi izskatās sarkani, bet viducī ir tāda kā sausa ādiņa. Diezgan lieli pleķi ir uz rokas muskuļiem. Izsitumi neniez. Man pašai aizdomas, ka tas varēu būt uz nervu pamata, bet gribētu zināt, kas tas ir.

Iespējama alerģija (15.03.2013)

Trīs nedēļas cīnos ar iesnām un asarojošām acīm. kad neesmu mājās, iesnas manāmi samazinās, bet kad atbraucu mājās, sāku šķaudīt, tek ideguns...sevišķi no paša rīta un vakarā. Paņēmām garspalvainu kaķi, vai tas varētu būt iemesls? Man visu mūžu bijuši kaķi (man 28 gadi), vai var tā pēkšņi parādīties alerģija? Kā labāk to pārbaudīt?

Grūti ievilkt dziļu elpu caur muti (27.02.2013)

Lieta tāda, ka man janvārī sāka palikt grūti ievilkt dziļu elpu caur muti, bet tad mazliet vēlāk.... janvāra beigās es apaukstējos un bija pavisam ciet degums un iekaisis kakls un pēc šīs izslimošanas man pastiprināti ir grūti ievilkt dziļu elpu. Man vēl ir citas slimības un jālieto daudz antibiotikas. Dažreiz es varu ieviklt dziļu elpu, bet ar grūtībām... citreiz atkal vieglāk. Pavasarī man sākas alerģija pret ziedputekšniem, puteķļiem un pret dažiem kokiem. Vai man grūtības ieviklt dziļu elpu varētu būt saistītas ar to, ka man pavasaros ir alreģija? Lietoju daudz antibiotikas un februāra sākumā beidzu slimot (apaukstēšanās) ?Kāpēc man grūti ievilkt dziļu elpu un kas tas ir? Kā to var ārstēt?

Izsitumi (27.02.2013)

Man uz sejas ,dekoltē zonas,muguras ir izsitušās pinnes, citreiz ūdeņainiem galiem vai pārsvarā ar baltiem iekaisušiem galiem, ļoti sāpošas un niezošas. Uztaisīju asins analīzi un parādījās, ka man ir alerģija ,bet pret ko, nezinu,. Ārsts nemācēja pateikt. Vai nevarat man pateikt, kādu analīzi man tieši būtu jāveic ,lai noteiktu, pret ko man ir alerģija un vai vispār tā īsti ir alerģija.

Bronhiālā astma (25.02.2013)

Plankumi uz ādas (25.02.2013)

Manam vīrietim ir sekojoša problēma- lietojot alkoholu, un sejas, kakla, krūtīm, muguras un rokām uzmetas sarkani plankumi, kas pēc kāda laika pazūd. Problēma sekojoša - vai pilnībā atteikties no alkohola, vai arī to ir iespējams ārstēt.

Pumpas, nieze (05.02.2013)

Vēlējos pajautāt, kas varētu palīdzēt pret pumpām, kas niez. Man ir tāda problēma gandrīz 2 mēnešus. (esmu Anglijā) un kopš esmu te,  visu laiku ir pumpas. Tās ļoti, ļoti niez, no sākuma uzmetas sarkans pleķītis, bet,  kad pakasa, tā pumpa riktīgi piepamst un paliek liela, nieze ir neizturama, esmu šeit kopā ar draugu, bet viņam nekā nav. Varbūt varētu ieteikt kādas zāles/smēres.? Man ir 18 gadi.

Sarkani punktveida izsitumi uz kājām (05.02.2013)

Manam vīram reizi pa reizei  uz kājām parādās sarkani punktveida izsitumi, reizēm saplūst kopā, sāp muskuļi; izskatās kā asiņaini, taču virs ādas tie nav; divu dienu laikā lēnām izbalē.

Alerģija pret kaķi (24.01.2013)

Man ir tāda lieta kā alerģija. Grūti elpot, niez visas malas, acis sāk sāpēt. Bet dzīvesbiedre visu laiku sapņo par kaķi mājās. Nesen uzgāju šādu rakstu :
http://www.pozitivaszinas.lv/posts/view/kanadas-zinatnieki-ir-atradusi-risinajumu-alergijai-no-kakiem
Cik tas ir reāli un ja tas palīdz , kur pie mums to varētu darīt?

Sarkani pleķi uz ādas (03.01.2013)

Apmēram pirms 3 mēnešiem uz kājas uzmetās sarkanīgs plankums, no sākuma nepievērsu uzmanību, bet pēc nedēļas tas sāka niezēt, izplesties un suloties! Tagad tādi mazāki pleķi jau metas gandrīz pa visu ādu, ir aiz ausīm, cirksnī, ap kaklu. Pie ārsta esmu pieteicies, bet tas tik pēc 2 nedēļām! Vēlējos uzzināt, vai ir kāds medikaments, kas aizturētu šo pleķu izplešanos, niezi, vismaz kamēr tieku pie ārsta?