Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 19
Pavisam: 2614557

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija grūtniecības laikā (17.04.2013)

Vēlējos jautāt: ja esmu pirmajās grütniecības nedēļās, un sākās ziedputekšņu alerģija, vai drīkstu pa pustabletītei dienā dzert tavegilu?

Alerģiska astma (15.04.2013)

Es slimoju ar alerģisko astmu, astma ir vieglā formā, taču alerģijas rodas arvien biežāk. Pēdējā alerģija man ir parādījusies skriešanas laikā, kad skrienot no vietas apmēram 15 min, man parādījās izsitumi pa visu ķermeni, pietūkums ap acīm, sirdsklauves un ģībonis, tāda pati man reākcija bija, ieejot aukstā ūdenī. Kādi varētu būt iemesli šādai ķermeņa reakcijai?

Par ziedputekšņu alerģiju (15.04.2013)

Sakiet,lūdzu, kādas zāles labāk lietot, ja ir ziedputekšņu izraisīts rinokonjuktivīts (aizlikts deguns un stipri niezošas acis)? Kontakta preparāti nav efektīvi. Agrāk lietoju Zyrtec, pēc tam Loratin.Varbūt ir kas efektīvāks? Vai var paralēli uz nakti palietot arī Tavegyl,vai arī nedrīkst viņus Jaukt? Varbūt ir jaunākas paaudzes zāles, par kurām nemaz nezinu. Visstiprāka ir alerģiskā reakcija uz bērzu ziedputekšņiem. Cik nedēļas pirms augu ziedēšanas vajadzētu sākt lietot kādu līdzekli? Varbūt jau tagad?

Sarkani acu apakšējie plakstiņi (05.04.2013)

Kādēļ visu laiku ir sarkans zem acīm?

Ziedputekšņu alerģija (05.04.2013)

Cik nedēļas pirms ziedēšanas būtu pareizi sākt lietot XYZAL. Alerģija ir pret alksni, bērzu, lazdu u.c. Vecums 17 gadi.

Alerģiskie testi (05.04.2013)

Man jau no 3gadu vecuma ir astma. Līdz ar to arī alerģija uz daudz ko, kā arī iesnas pat vasaras karstumā. Aptuveni 10 gadu vecumā man taisīja alerģijas testu. Rezultātā uz ziedputekšņiem, putekļu ērcītēm, kaķu spalvām uzrād;ija alerģiju. Tagad man ir 26 gadi, bet pēdējos gados, it sevišķi rudens un ziemas mēnešos man alerģiskas reakcijas izpaužas kā izsitumi galvenokārt uz kājām. Bieži vien nesaprotu, no kā. Darba vietā bija veselības pārbaude, un darkerītes ieteica man doties uz Rīgas alerģijas centru.
Tā kā neesmu no Rīgas, man interesē, cik plaša spektra alerģijas testus veic Rīga vai ko man vispār var ieteikt šādā gadījumā!?

Sarkani pleķi uz ādas (05.04.2013)

Pirms dažām dienām, kad gāju gulēt, āda bij tīra, no rīta pamostoties sāka niezēt un sāka uzmesties sarkani punktiņi un tad jau pleķi, bet tikai uz vēdera, no rītiem tie ir gaiši, gandrīz nepamanāmi, bet uz vakaru paliek sarkani. Kādu smēri vai zāles varat ieteikt?

Vizīte pie ārsta (05.04.2013)

Tuvs cilvēks lieto astmas inhalatorus,bet īsti nezin, vai viņam ir astma.Pie kāda speciālista būtu jāiet un vai nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums?

Sarkani izsitumi un elpas trūkums (05.04.2013)

Pirms gada kādās viesībās sev uz ādas (rokām, kakla un sejas) pamanīju sarkanus izsitumus - tādus neregulāras formas un nesāpošus. Turklāt jutu, ka man paliek grūti elpot. Pēc pāris stundām, izejot svaigā gaisā, viss pāriet. Gada laikā tā ir noticis 3 reizes. Visās reizēs ir lietots alkohols. Vai man jāvēršas pie ārstiem un ja jā, tad pie kādiem?

Alerģija (15.03.2013)

Esmu pie jums bijis. Tabletes, ko izrakstījāt sāk nedarboties. Bija alerģijas ārstēšana ar potes palīdzību, cik šī procedūra maksā?