Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 447
Pavisam: 2614531

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija no pārtikas (22.06.2013)

Ik pa laikam izmetas pumpiņas, visticamāk tas ir no kāda pārtikas produkta. Vai ir iespējams uztaisīt kādas specifiskākas analīzes, lai man būtu skaidrs, no kā tieši ir alerģija - no maizes, piena, desas, siera? Vai nav tādu analīžu? Alerģijas testu uz roku taisīja -tas neko neparādīja.

Ziedputekšņu alerģija (22.06.2013)

Jau gadiem ir alerģija uz ziedputekšņiem (sākas ar alerģiju uz papeli), nu jau vesela "buķete", no kuras pēc analīžu datiem atceros tikai timotiņu. Šogad šī alerģija izpaužas daudz izteiktāk nekā citus gadus. Deguna nieze, iesnas, šķaudīšana, tie ir nieki. Patiesas "galvassāpes" sagādā acis. Tās niez, kņud, grauž TIK briesmīgi, ka es varētu tās burtiski izplēst. Līdzko tām pieskaros, acis aizpamst tā, ka es jau sāku pat sliktāk redzēt. Nemaz nerunājot par izskatu. Ar ģimenes ārstes atļauju no rīta dzeru Loratidīnu, pēcpusdienā Zyrtec. Loratadīns praktiski vairs nepalīdz, Zyrtec stāvokli uzlabo aptuveni uz 5 stundām. Jāpiemin, ka dzīvoju laukos, kur visapkārt ir vieni ziedi un koki. Saprotu, ka jāiet pie alergologa, lai pēc analīzēm saprastu, kas ir patiešām jādara. Bet uz doto brīdi, kamēr esmu sazāļota, analīzes patieso ainu neuzrādīs. Ko man tagad darīt, esmu tuvu izmisumam? Ko man lietot?

Medikamenti alerģiskām ādas reakcijām (22.06.2013)

Vai drīkst lietot pie kukaiņu kodumiem Advantan-Methylprednisolone?

Alerģija pret ziedputekšņiem (22.06.2013)

Vēlos izārstēt alerģiju pret ziedputekšņiem. Sakiet, vai to var sākt ārstēt arī tad, kad notiek ziedēšana un ir alerģija? Un otrs jautājums, cik ilgs ir šis process un cik tas izmaksā kopā? 

Zāles nepalīdz (10.06.2013)

Ko darīt, ja standarta zāles - Claritine un Zyrtexi nepalīdz? Ir vēl kaut kādi recepšu medikamenti lietoti, bet nosaukumu neatceros. Un nav svarīgi, vai jau pusgadu iepriekš sāc profilaktiski lietot vai nelieto vispār.

Alergija no ķērpjiem (11.05.2013)

Man ir stipri pietūkusi seja un acis, pēc tam, kad sāku darboties ar ķērpjiem. Tāda reakcija agrāk nebija. Taisu kompozīcijas uz putuplasta pamatnēm. Tavegils nepalīdz.

Salnas drudzis (11.05.2013)

Labdien, man ir salnas drudzis, vēlējos zināt, kā lai to izārstē. Jālieto (alergēnu ekstrakta vakcīnas), zinu, ka 3-4 gadus tas aizņems, bet tā arī neatradu informāciju, cik tas varētu maksāt (viss kurss) un vai injekcijas var veikt majās ?

Dramatiski saasinājusies alerģija (11.05.2013)

Dzīvoju ar mazo (11 mēn.) pa mājām, baroju ar krūti, dramatiski saasinājās alerģija: deguns ir aizlikts, pietūka seja, aizpampa acis, rokas, sākas nieze kāju locītavās, āda sūrst, izdzēru Claritine. Alergologa mums nav, pie dermataloga diez vai tikšu. Esmu izmisusi

Kā noteikt alerģiju? (11.05.2013)

Vēlos jautāt - pret kādām vielām ir iespējams noteikt alerģisko reakciju? Vai ir speciāli jāpiesakās? Cik tas maksā? Vai ir iespējams noteikt, vai ir iespējams atopiskā dermatīta attīstība?

Putekļu ērcīte (26.04.2013)

Man ir atkārota problēma ar putekļu ērcīti uz sejas.  Krītu izmisumā. Pirms 4 gadiem jau bija man šī  problēma. Man bija visa seja  noklāta ar putekļu ērcīti, izskatījos  pēc monstra. Ārsteju 2 nedēļas, ar gelu Rozex,  tas palīdzēja, bet nu ir pagājuši 4 gadi, un  atkal ir tas pats. Patreiz tā man galvenokārt ir ap muti un degunu. Dzīvoju Skotijā, visu par paklājiem, mīkstajām mēbelēm jau zinu, kā tīrīt,  kā kopt. Bet ir tā, ka gluži no saimnieka mājas, man nav tiesību raut ārā  paklājus un iekārtot pa savam.  Aizejot šeit pie ārsta, man pateica, ka esot pubertitātes vecums, es biju šokā, jo es zinu, ka tā ir ērcīte. Biju pie dermatologa, un viņš piekrita,  ka tā ir ērcīte. 
Man ir ātri jātiek uz pekām, iesakiet man, lūdzu, kaut ko. Ar šādu seju cilvēkos neeju.