Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 438
Pavisam: 2614522

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Astma un Turbuhaler (02.10.2013)

Jau kādas pāris dienas lietoju Turbuhaler astmas ārstēšanai. Elpas trūkums ir samazinājies, taču visas dienas laikā pastiprināti izdalās krēpas. Vai tas šajā situācijā ir normāli, vai arī man būtu jākonsultējas ar ārstu?


Sarkani izsitumi uz kājām (13.09.2013)

Man uz kājām (ciskām) pēdējā laikā sāk mesties tādi kā sarkani izsitumi, kas niez. Pēc kāda laika tie pazūd. tad atkal parādās, bet pēdējā laikā tie tik ātri nepazūd un paliek vairāk. Tie izsitumi ir tādi cieti un niezoši. Kas tur varētu būt?

Alerģija (13.09.2013)

Man uz krūtīm ir lieli sarkani plankumi, neniez un netraucē, bet gribu tikt vaļā no tiem.

Nezināmas izcelsmes pleķis (13.09.2013)

Vēršos šeit, jo nav laika aizbraukt pārbaudīties. Man ir 18 gadi, un man uz kājas ir paliels sarkans plankums un pa virsu viņu klāj pumpiņas,kas niez.Un ar laiku šis plankums paliek aizvien lielāks. Kas tas varētu būt? Ļoti satraucos.

Piena alerģija (10.09.2013)

Man atklāja alerģiju no piena un precīzāk alfa-laktoalbumīna, taču no beta-laktoglobulīna un kazeīna alerģijas nav. Kādus tieši piena produktus es drīkstu ēst un kādus nedrīkstu? P aldies par palīdzību!

Alerģijas noteikšana (05.09.2013)

Jau 2 mēnešus cīnos ar aizliktu degunu un apgrūtinošu elpošanu- biju pie LORA, veica deguna dobuma slāpekļa apsaldēšanu-palika vieglāk, izrakstīja zāles Xyzal 5mg pa 1tb vakarā un pūšamu degunā-Budesonid Sandoz 50 2xdienā. Paliek labāk-vismaz 2 dienas jau varu paelpot caur degunu, bet spiedoša sajūta vēl ir. Vai izejot nedēļas kursu, mēdz pazust aleģija, ja tāda nekad nav bijusi un pat nezinu no kā. Un  kā veic alerģiju noskaidrošanas testu un cik tas maksā?

Astma
 un invaliditātes grupa (05.09.2013)

Sakiet, lūdzu,vai pienākas invaliditātes grupa astmatiķiem ? Plaušas funkcionē 75%., ģimenes ārsts atteica formēt dokumentus uz komisiju, aizbildinoties, ka es neesmu gulējusi slimnīcā un maz slimības lapu. Diemžēl nevaru tādu prieku atlļauties. Nupat bija smaga astmas lēkme. 33% plaušu funkcija. 

Antihistamīni un krūts barošana (28.07.2013)

Man ir alerģija pret vībotnēm. Šobrīd baroju ar krūti bērnu, gribēju zināt, kādas zāles varu lietot šajā laikā?

Sanatorija (28.07.2013)

Kakom sanatorii lutse podlecitsa?

Elpceļi (06.07.2013)

Kāds varētu būt iemesls cietiem, kristālveidīgiem ar ļoti nepatīkamu smaku krēpu gabaliņiem (apmēram 3-4 mm diametrā) no rīkles no rītiem. Bērnībā ilgstoši tika ārtstēts bronhīts (sildīšanas, u.c.), kas likās pārgāja pats no sevis. Tie sākuši izdalīties vairāk un biežāk, man šobrīd gaidot bērniņu. Vai ir pamats uztraukumam, un kur varu griezties pēc palīdzības?