Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 2
Pavisam: 2614540

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Astma
 un seksuālās attiecības (02.12.2013)

Manam vīram ir 36 gadi. Viņam ir bronhiālā astma. Vai šī slimība kaut kā ietekmē seksuālās attiecības?  Tās ir retāk nekā parastiem partneriem?

Alerģija no siksnas (06.11.2013)

Man jau vairākus mēnešus nepāriet alerģija, kuru esmu dabūjis no siksnas. Kā lai es to izārstēju? Kādi līdzekļi man būtu jālieto?

Alerģija uz vērmeli un vībotni (06.11.2013)

Man katru gadu augustā ir alerģija uz vērmeli un vībotni. Bet šogad notiek jocīgas lietas, septembra vidū es atkal sāku šķaudīt un puņķoties pamatīgi. Domādama, ka alerģija ir beigusies līdz ar septembri, secināju, ka esmu saaukstējusies. Bet līdz pat šim brīdim alerģiskie simptomi nepazūd. Vai Jūs varētu nokomentēt, kas tas ir? Vēl viens moments ir tāds, ka septembra beigās nopirkām jaunas koka krāsotas mēbeles guļamistabā. Vai tas varētu būt arī iemesls alerģijai?

Sarkani pleķi pa visu ķermeni (06.11.2013)

Diemžēl bez apskates nevaru spriest ne par izsitumu izcelsmi, ne raksturu, ne ārstēšanu. Sākotnēji iesaku vērsties pie dermatologa.

Zemmēles alergēnu specifiska imunterapija (23.10.2013)

Dzivojot Griekijā, esmu sākusi zemmēles alergēnu specifisko imūnterapiju pret putekļu ērciīi, tagad plānoju uz 4 mēnešiem doties uz Latviju, bet ir sarežģīti paņemt līdzi vai pērsūtīt medikamentus uz visu šo laiku. Vai ir iespējams arī Latvijā apmeklēt alergologu, kurš man izrakstītu šos medikamentus (vai tos var pasūtīt Latvijā)? Pie kā man būtu jakonsultējas? Vai var uzzināt aptuvenas mēneša izmaksas?

Fibroze (23.10.2013)

Neliela fibroze plaušas augšdaļās. Zimejumā akcents apakšdaivās. Saknes diferencējas. Ko tas nozīmē?

Alerģiskās iesnas (23.10.2013)

Nodarbojos ar triatlonu. Diemžēl pēc baseina apmeklējuma vairākas dienas mocos ar alerģiskām iesnām, naktī nav iespējams gulēt - aizlikts deguns, iesnas tek kā ūdens, regulāras šķavas. Ko iesākt?

Alerģija un grūtniecība
 (16.10.2013)

Pirms 8 mēn. parādījās alerģija pret kaķi, ko pieņēmām savās mājās (kaķi bijuši visa mūža garumā un nekas nebija bijis). Plānoju grūtniecību. Vai ir iespējams/ieteicams, ka kaķis turpina palikt mājās, un esmu stāvoklī? Tika veikts tests, kas uzrādīja pozitīvu – man ir alerģija pret kaķa spalvu. Asins analīzes norma 70. Man mājās ir iesnas, šķaudu un acis dažkārt asaro. Kā tas varētu ietekmēt grūtniecību, vai labāk kaķim meklēt citas mājas?

Sarkani, neniezoši plankumi uz vēdera
 (16.10.2013)

Man ir radusies problēma: man pagājušonedēļ uzmetās tāds sārts pleķītis uz vēdera, nedēļa pagājusi un tam blakus ir vēl dažas sārtas,mazas pumpiņas. Ko jūs varētu ieteikt? Ģimenes ārsts man ir citā pilsetā. Pleķīši un pumpiņas neniez
.

Alerģiskais rinīts (16.10.2013)

Vasaras sākumā biju pārbaudīties uz alerģijām. Ir alerģijas pret ziedputekšņiem un putekļu ērcītēm. Alerģijas izpausmes sākās 3 gadus atpakaļ. Šobrīd tas, kas man traucē pilnēvērtīgi dzīvot, ir šķaudīšana un deguna tūska. Man mājās nav paklāju. Guļamistabā nav neviena puķu poda. Katru nedēļu ar tvaika putekļu sūcēju mazgāju grīdas. Tagad, lai mazinātu tūsku (savādāk grūti elpot caur degunu), ārīgi lietoju deguna aerosolu Alergodil. Cik ilgi var lietot šādu aerosolu? Ko vēl var darīt, lai deguna tūksu ārstētu?