Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 428
Pavisam: 2614512

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija pret kaķi (24.01.2014)

Mammai ir astma un alerģija pret putekļiem un kaķiem. Atrodoties telpā, kur mitinās kaķis, sākas elpas trūkums un nepalīdz inhalatori. Gribētu zināt, vai alerģija attiecās arī uz sfinksa šķirnes kaķiem (plikajiem kaķiem)?

Hematoma (24.01.2014)

Man rokā ap potīti iekoda sētas kaķis tā, ka parādījās arī asinis. Pārnākot mājās, brūci apstrādāju ar ūdeņraža pārskābi. Pēc kāda laika pamanīju, ka ap visu potīti ir izveidojusies diezgan liela tūska, koduma vieta arī sāp. Izdzēru pretsāpju tableti. 2012. gadā ir taisīta pote pret stīvuma krampjiem. Mājās ir Voltaren ziede, vai varu to uzsmērēt uz tūskas? Vai varbūt vajadzīga cita ziede vai arī līdzēs degvīna kompreses? Vēlāk jau gan iedomājos, ka vajadzēja laikam uzlikt ledu, bet nu jau laiks pagājis, ko vēl varētu lietas labā darīt?

Alerģija pret dzīvniekiem (05.01.2014)

Manam draugam jau no bērnības ir alerģija pret dzīvniekiem. Bet esam nolēmuši, ka vēlamies iegādāties kaķi. Vēlamies uzzināt, vai ir iespēja alerģiju izārstēt. Tieši pret kaķiem alerģija nav tik stipra, var mierīgi atrasties vienā telpā ar kaķi apmēram 2 stundas un nekādi stipri simptomi neparādās.

Cik maksā vizīte pie alergologa? (05.01.2014)

Gribētu zināt cik maksā vizīte pie jums. Manai sievai ir alerģija, bet ārsti paši nezina pateikt, pret ko. Dzivojam Rezeknes raj.

Alerģija pret putekļu ērcēm
 (05.01.2014)

Kāda ir statistika attiecībā uz izārstēšanos ar Stadoral? Ja uzsāk, cik ilgi man būs jālieto?

Sarkani plankumi uz muguras (05.01.2014)

Vīrietim uz muguras, uz krūtīm un uz vēdera sarkani plankumi - lielāki un mazāki. Kas tas varētu būt?

Alerģija pēc alkohola lietošanas (20.12.2013)

Man agrāk tā nebija, bet tagad pēc alkohola lietošanas, nākamajā dienā, sāk parādīties izsitumi pa visu ķermeni, kāpēc tā ? Vai var kaut ko darīt lietas labā?

Izsitumi, pumpas (11.12.2013)

Man ir problēma. Kādus 3 mēnešus atpakaļ uzmetās uz kājas liels, sauss, sarkans pleķis, kuram āda nāk nost. Dienu pēc dienas sāka uzmesties arī citur pumpām līdzīgi sarkani izsitumi: uz abām krūtīm, vēderu un tagad jau arī uz kājām sāk veidoties, ļoti niez. Tās nav tā kā pumpas, bet sarkani, sausi izsitumi. Ko es varu darīt?  Mans draugs saka, lai eju pie ārsta, bet man bail. Lūdzu palīdziet!

PaaugstinātsIgE (02.12.2013)

Vairāk nekā gadu ir paaugstināts IgE kopējais rādītājs - šobrīd tas ir 579. Biju arī pie Jūsu speciālista uz konsultāciju, kas pateica, ka tas no iesnām (jo trāpījās, ka tajā laikā bija tieši iesnas). Ir veiktas arī atsevišķas pārbaudes uz alergēniem (pārbaudot uz rokas) - nekas netika atrasts. Ko Jūs ieteiktu darīt? Pastāvīgi ir liels nogurums, miegainība. Vai tas varētu būt no tā?

Astma
 un invaliditātes grupa (02.12.2013)

Vai pienākas invaliditātes grupa astmātiķiem? Mamma jau ilgu laiku ir astmas slimniece un visu laiku lieto medikamentus. Arī man ir apstiprināta astma.