Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 10
Pavisam: 2614548

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Sāls pīpe (25.10.2014)

Vai sāls pīpi var lietot, vienlaicīgi lietojot Seretide vai kādu citu šādu preperātu?

Matu izkrišana (25.10.2014)

Mani sauc Mārtiņš un man ir tāda problēma kā matu izkrišana un galvas ādas liela nieze.Vai varat lūdzu palīdzēt?

Alerģija (25.10.2014)

Sakiet lūdzu, cik maksā analīzes uz noteikšanu, vai ir alerģija, vai nav?

Alerģija pret kaķi (25.10.2014)

Esmu 23 gadus vecs, vesels cilvēks. Vienīgās reizes, kad man ir parādījušies alerģiski simptomi, ir intensīvas bērzu ziedēšanas laikā (pilošs deguns, šķavas, asarojošas acis), bērnībā tika veikti dažādi testi, ne pret ko citu alerģiju neuzrādīja. Aptuveni nedēļu atpakaļ paņēmu kaķēnu, pirmajā vakarā nekādas reakcijas nenovēroju, taču trešajā dienā sapratu, ka esot kaķa klātbūtnē, sāk tecēt deguns, parādās klepus, kļūst smagāk elpot. Izejot ārā, simptomi pazūd aptuveni pusstundas - stundas laikā. Bērnībā tika testēta alerģija pret kaķi un nekas netika uzrādīts. Esmu pieteicies vizītei pie alergologa, taču tā būs tikai pēc divām nedēļām. Kādi, Jūsuprāt, ir varianti rīcībai, vai ir iespējams sadzīvot ar šādu alerģiju, to ārstēt? Vai ir iespējams, ka organisms pieradīs un  alerģija izzudīs (internetā esmu lasījis par šādiem gadījumiem). Atdot kaķēnu ļoti negribētos, taču veselība svarīgāka.

Jautājums par kompensētajiem medikamentiem (25.10.2014)

Biju vizītē pie plaušu ārsta sava klepus dēļ, beigās nonācām pie secinājuma, ka vīruss izraisījis astmas pazīmes. Līdz ar to daktere man izrakstīja recepti Pulmicort Turbuhaler 100 mcg. Vēlējos ieguglēt, kāda aptuvenā cena šīm zālēm un citas atsauksmes. Nonācu līdz Jūsu mājaslapas kompensējamo zāļu sarakstam, kurā bija arī šis medikaments. Sakiet, lūdzu, vai tad, kad es došos uz aptieku, man tiks piešķirta kāda atlaide šim medikamentam?

Grūtnieču nieze (25.10.2014)

Kā ārstēt grūtnieču niezi, ja analīzes neuzrāda ne paaugstinātu cukuru, ne aknu rādītājus? Ir C hepatīts, bet rādītāji zemi. Viss ķermenis sakasīts līdz asinīm, naktīs nevaru gulēt mēnešiem ilgi.Nekādi medikamenti nepalīdz.

Sēcoša elpa (25.10.2014)

Man ir 23 gadi. Līdz šim esmu sportojusi un nekādas elpošanas problēmas nav bijušas, bet pēdējā laikā tieši sportojot ir savāda elpošana, brīdī, kad esmu ieelpojusi un grozu ķermeņa augšdaļu, jūtu,ka plaušas pašas sēc. Klepus man nav. Vai tā var būt astma, ja šāda ir vienīgā pazīme?

Alerģija. Kvinkes tūska. (03.10.2014)

Jautājums
Naktī pēkšņi satūka mēle, kakls un balsaites. Parunāt nespēju, arī siekalas norīt nevarēju, smaku nost.

Elpas trūkums (20.09.2014)

Jautājums
Gribēju jautāt, kādi izmeklējumi būtu jāveic, ja trūkst elpa – liekas, ka vajag vairāk skābekļa un ir tieksme biežāk žāvāties? Rtg rezultātā ir - saknes izdiferencējas, plaušu laukos patoloģiskas izmaiņas neredz.

Alerģija (20.09.2014)

Jautājums
Jautājums ir par mana drauga izsitumiem.