Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 5
Pavisam: 2614543

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Sarkani plankumi uz krūtīm un vēdera (07.04.2015)

Jautājums
Man ir tāda lieta, ka sarkani plankumi kā  apaļi punkti uz vēdera un krūtīm.

Pretalerģijas līdzekļi (28.03.2015)

Iepriekšējos gadus lietoju Zyrtec, bet likās, ka tā īsti simptomi nepazūd. Šogad aptiekā iegādājos Loratin express, bet rezultātu īpaši nejūtu. Kādu medikamentu Jūs ieteiktu pie simptomiem: kņudēšana kaklā, acu nieze un iesnas. Varbūt var arī recepšu medikamentu, par kuru es varētu informēt ģimenes ārstu. Vēlams pēc iespējas minimālu miega efektu.

Izsitumi (neniezoši) ķermeņa augšdaļā (28.03.2015)

Dēlam - 22 gadi, kurš patreiz strādā Anglijā, ir parādījušies pleķveidīgi izsitumi uz vēdera un muguras. Tie nav niezoši. Vai tā varētu būt kāda alerģiska reakcija? Varbūt tas ir kādu vitamīnu trūkums?

Apgrūtināta elpošana (24.03.2015)

Man ir problēmas ar elpošanu.  Lai atvieglotu to, pilinu Ximelīnu (zinu, ka tas nav labi). Esmu veikusi pārbaudi un esmu jūtīga uz putekļu ērcītēm, timotiņu. Diemžēl, kad biju pie ārsta uz konsultāciju, man bija sūdzības par ilgstošu klepu, un visa uzmanība tika veltīta klepum. Tā es arī paliku bez kāda medikamenta elpošanai.

Alerģija pret kaķa spalvām (02.03.2015)

Sakiet lūdzu, ar kādiem līdzekļiem iztīrīt kaķu spalvas no dīvāna, skapja un gaisā, lai alerģisks cilvēks varētu dzīvot dzīvoklī? Dzīvnieks dzīvojis pusotru gadu.

Izsitumi uz plaukstām (02.03.2015)

Vēlējos uzzināt, kāpēc man uz rokām ir sausi, niezoši pleķi, dažreiz sulojas. Taisīju alerģijas testu, bet neko neuzrādīja, tikai ka ir kaut kāda alerģija. Bet pret ko? Es šķaudu no putekļiem. Sākas man tas viss pirms 3 gadiem. Iepriekš nekā tāda nav bijis!

Nieze, izsitumi (02.03.2015)

Man uz ciskām parādījās pāris apsārtušas, niezošas pumpas, tad nieze pārgāja un pumpu vietā palika sausas ādas pleķīši, kas izzuda, tagad atkal ir atgriezušās šīs pumpas vairāk nekā bija, niez un paliek zilas, kā zilumi, jau kādu laiku nepazūd. Šobrīd neesmu Latvijā un atrast kādu ārstu, kuru es saprastu, būtu var teikt neiespējami, tāpēc būšu pateicīga par ieteikumiem.

Bronhiālā astma (02.03.2015)

Man ir diagnosticēta bronhiālā astma, lietoju katru dienu Salmeterlum 50/100 2x un ja pavisam grūti, tad iepūšu Salbutamol GSK 2devas. Man visu laiku spiež krūtīs, sajūta, ka ir "pilns" kakls, gribas visu laiku krekšķināt- nokrekšķinos, noriju siekalas. Sajūta ir tāda, ka gribas kaklu izbirstēt ar pudeļu tīrāmo, galva dulla, bet temp.nav, tikai nedaudz pazemināta. Kas tas ir un kā man "iztīrīt"kaklu?

Alerģija pret auzām, kukurūzu, miltiem (02.03.2015)

Vai var lietot uzturā pārtikas produktus, kas satur auzu šķiedrvielas, ja tests parāda alerģiju pret auzām (2,7), kukurūzu (2,3), kviešu miltiem (0,9) rudzu miltiem (1,0). Izpausmes forma: sarkana nātrene uz sejas, kakla, krūtīm un plaisājoša āda zem nagiem un falangu locītavas. Vai šāda alerģija ir ārstējama un ir cerības, ka varēšu lietot šādus produktus?

Sarkani izsitumi uz ādas (12.01.2015)

Jau labu laiku mani nomoka problēmas ar ādu. Viss sākās ar izsitumiem uz pēdu augšdaļas, vēlāk tie sāka parādīties arī uz rokām , nu jau ir manāmi arī uz krūškurvja un vēdera lejas daļas. Izsitumi - citi ūdeņaini, citi parādās kā liels pleķis un pēcāk paliek sausi un niezoši. Izmēģināju visādas zāles, gan smēri Elidel  pret alerģijām, gan dažādas zāles. Kā pēdējo variantu lietoju smēri pret kašķi, bet nekas no šī man nepalīdz. Esmu pamanījusi arī to, ka mazgājoties āda sūrst un pēc mazgāšanās šie izsitumi rodas vēl izteiktāk. Ko man iesākt ?