Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 438
Pavisam: 2614522

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Āda (28.08.2015)

Uzmetās uz vēdera no sākuma pumpiņa (kā čūliņa), ļoti niezēja,pēc tam palika kā sarkans pleķis, protams nākošajā dienā parādījās arī uz vēdera lejas un tad jau ciksnī un starp kājām uz vienas kājas. Šausmīgi niez ,un pleķi ir ļoti sārti un sausi. Ko šādā gadījumā labāk lietot un kā atpazīt, vai tā ir alerģija vai kāda ādas sēnīte?

Alerģija uz pārtiku (07.07.2015)

Es veicu pārtikas testu, parādījās alerģija uz pienu un alfa-laktoalbumīnu, uz kazeīnu nē. Vai varu ēst kādus piena produktus, piem. jogurtus, biezpienu u.c. Ir alerģija arī pret olas baltumu.

Сыпь (07.07.2015)

Добрый день. У меня такая проблема - когда я мёрзну или например нахожусь на сквозняке или в прохладном помешении у меня начинают чесатся кисти рук и потом появсяетса сыпь на руках в раёне бицепса. Если находится подольше на сквозняке или например купаться подольше сыпь проявляется по всему телу - живот, спина, бока и т.д. Подскажите пожалуйста как узнать что это и как с этим бороться и правильно ли я делаю что обращаюсь к вам или мне надо искать решение проблемы в другом направлении?

IgE (07.07.2015)

IgE- analīzēs parādās skaitlis  548, kaut gan vajadzētu būt 0-87, Ko tas nozīmē?

Izsitumi uz rokām (08.06.2015)

Agrāk nekad neesmu sūdzejusies par alerģiju, bet nesen uz ādas parādījās izsitumi - tieši uz rokām. Pēkšņi sāka kasīties rokas.  Pakasot parādās apsārtums un baltas pumpiņas kā nātrenes, pēc laika pazūd, bet tad atkal parādās. Un otra problēma - ka pakasu muguru pēc kāda laika parādās sarkanas svītras,  tās piebriest  tā kā pampums un pēc laika pazūd! Sakiet lūdzu, vai man jāgriežas pie dermotologa vai pie alergologa un kas tas varētu būt!?

Plankumi uz ķermeņa (27.05.2015)

Mani nomāc šāda problēma: man uz vēdera (pie/virs nabas) un kaunuma zonā ir rozīgi pleķi. Tie neniez un nesāp. Tie man netraucē, bet izskatās aizdomīgi un pa reizei dēļ skata liek uztraukties. Slimoju ar astmu.

Plankumi uz muguras (27.05.2015)

Man uz muguras ir iezveidojušies vairāki pleķi ap dibena rajonu. Tie ir kā pušums, bez kreveles, liekas tā kā čūla. Sākuma stadijā nenormali niezēja, pa naktim sakasīju līdz asinīm, bet tagad it kā neniez - vairs īpaši nejūtu, bet zinu, ka ir. Pazust nepazuda, paliek viena izmera. Pieskaroties ar naga galu, sāp tā kā jēls būtu, bet nav jēls. Krāsa sarkanīgzila, violeta. Kas tas varētu būt, pie kā griezties?

Alerģiju no ziedputekņiem (27.05.2015)

Man tagad ir nopietns deguna aizlikums. No rīta pamostos un ir tāds burbulis degunā, kuru grūti izšņaukt. Kādu laiku lietoju Otravinu, bet nepalīdz mazināt. Klepus, temperatūras nav. Garastāvoklis normāls. Man ziemā tāda saslimšanas nebija pat aukstā laikā un drēgnajā rudenī arī nē. Kā pavasaris, tā ir. Tā varētu būt alerģija pret ziedputekšņiem? Man parasti katru gadu maija vidū tā ir, bet tagad ātrāk sākās.

Izsitumi uz kājām un rokām (27.05.2015)

Pirms kāda laika man uz kājām (visvairāk) un rokām  sametās kaut  kādi izsitumi - sākumā viņi ir sārti un tad paliek sausi un sāk lobīties un, kad ir nolobījušies, paliek balts plankums (tā, it kā būtu krevele noknibināta). Esmu bijusi Veselības centrā 4 pie diviem dermatalogiem un neviens nezin, kas tas ir!  Izrakstīja katrs dažādas smēres, smērēju cītīgi katru vakaru pēc dušas (kā lika), sākumā tie sāka pazust, bet paliek tie baltie plankumi. Un vienā dienā skatos - atkal jauni sametušies! Ko man darīt, pie kā vērsties, kas varētu pateikt, kas tas ir?

Alerģija pret silikonu (27.05.2015)

Man ir dzemdes noslīdējums un jāpērk dzemdes riņķi. Es izlasīju, ka pret silikona dzemdes riņķi var būt alerģija. Kā es varu pārbaudīt, vai man nav alerģijas uz silikonu, pirms es sākšu lietot šo dzemdes riņķi.